Valikuga kinkekaart

Tõsielupõhine seiklusmäng CCCP põgenemistoas

Tõsielupõhine seiklusmäng CCCP põgenemistoas


Pärnu
2-4 In.

70 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
70 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Hämarad ülekuulamisruumid, peatselt tagasi saabuvad sõdurid ja 60 minutit põgenemiseks. Kas te suudate pääseda?

Olete mööda kõndimas KGB peidupaigast ja satute ootamatult peale linnaametniku mõrvale. Mõrva autoriks on KGB spioon. Ilmselgetel põhjustel ei saa ta Teid minema lasta, see oleks liialt ohtlik. Spioon otsustab teid pantvangi võtta ja lukustab Teid KGB kongidesse. Samal ajal kui Teid on luku taha pandud, peab spioon linnaametniku laibaga tegelema. Teil on 60 minutit, et kongidest pääseda. Aga need ei ole tavalised kongid. Need on kongid, kus toimuvad väga kummalised asjad. Liikuv mööbel, lendavad toolid ja raamatud ehmatavad ära ka kõige julgemad. Kas Teil on vajalikud oskused ja omadused olemas, et põgenemisega hakkama saada?

 

Mida kingitus sisaldab? Põgenemismängu 2-4 liikmelisele seltskonnale. Kohale tulles tutvustab klienditeenindaja Teile erinevate teemadega tubasid ja mängureegleid. Seejärel antakse Teile raadiosaatjad ja juhatatakse põgenemistuppa.
Toad on täis erinevaid vihjeid, lukke ja mõistatusi. Enamik leitud numbritest, koodidest, võtmetest avavad mõne šeifi või muu luku. Kui vihjed ja mõistatused käivad kohati üle jõu, siis raadiosaatja teel on võimalik klienditeenindajalt mängu jooksul 2 vihjet küsida. Vihjete lahendamiseks ja ruumidest väljumiseks on aega 60 minutit.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

2-4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.Teised valikud


Kliendid on öelnud (1)

Kommentaare(1)
1 2 3 4 5
Andrei

Täitsa vahva. Vastab oodatustele.

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta