Tõsielupõhine seiklusmäng CCCP põgenemistoas

4.4 1 tagasisidet

Tõsielupõhine seiklusmäng CCCP põgenemistoas


Pärnu
2-4 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

70 €

70 €

Elamuse kirjeldus

Hämarad ülekuulamisruumid, peatselt tagasi saabuvad sõdurid ja 60 minutit põgenemiseks. Kas te suudate pääseda?

Olete mööda kõndimas KGB peidupaigast ja satute ootamatult peale linnaametniku mõrvale. Mõrva autoriks on KGB spioon. Ilmselgetel põhjustel ei saa ta Teid minema lasta, see oleks liialt ohtlik. Spioon otsustab teid pantvangi võtta ja lukustab Teid KGB kongidesse. Samal ajal kui Teid on luku taha pandud, peab spioon linnaametniku laibaga tegelema. Teil on 60 minutit, et kongidest pääseda. Aga need ei ole tavalised kongid. Need on kongid, kus toimuvad väga kummalised asjad. Liikuv mööbel, lendavad toolid ja raamatud ehmatavad ära ka kõige julgemad. Kas Teil on vajalikud oskused ja omadused olemas, et põgenemisega hakkama saada?

 

Mida kingitus sisaldab? Põgenemismängu 2-4 liikmelisele seltskonnale. Kohale tulles tutvustab klienditeenindaja Teile erinevate teemadega tubasid ja mängureegleid. Seejärel antakse Teile raadiosaatjad ja juhatatakse põgenemistuppa.
Toad on täis erinevaid vihjeid, lukke ja mõistatusi. Enamik leitud numbritest, koodidest, võtmetest avavad mõne šeifi või muu luku. Kui vihjed ja mõistatused käivad kohati üle jõu, siis raadiosaatja teel on võimalik klienditeenindajalt mängu jooksul 2 vihjet küsida. Vihjete lahendamiseks ja ruumidest väljumiseks on aega 60 minutit.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

2-4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Pärnu Põgenemistoad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.4 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Kliendid on öelnud

Andrei

Täitsa vahva. Vastab oodatustele.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta