Valikuga kinkekaart

Põgene Pärnu vanglast

Põgene Pärnu vanglast


Pärnu
1 In.

25 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
25 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Kas Sina suudaksid Pärnu vanglast põgeneda?

Legend räägib, et vangla, kus kohast tuleb põgeneda, varjab endas kõige psühhopaatsemate vangide saladusi. Ida-Euroopa kõige rangemalt karistada saanud vangid on kambrid endale meelepärasemaks kujundanud. Usuhulludest, mõrvaritest ja muudest psühhopaatidest inspiratsiooni saanud seinad tekitavad kõhedust ka kõige julgematel inimestel. Kuid inspiratsioon ei ole tulnud ainult nende mõistusest. Vangid jäeti koos vanglaga maha, ning aeg on vangla välimust täiustanud.

Pärnu vanglasse on loodud Skandinaavia kõige suurem põgenemistubade kompleks. Sedavõrd mõistatusi täis põgenemistuba ei leia Norrast, Rootsist, Taanist, Soomest ega Leedust. Põgenema mahub korraga kuni 24 inimest.

Mida kingitus sisaldab? Sul on aega 3 tundi, et põgeneda. Kasuta selleks vangivalvurite abi, just sedasorti valvurite, kes siseinfo eest vajadusel vihjeid jagavad ja muidu pistist taga ajavad.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta