Põgene Pärnu vanglast

Video
5.0 7 tagasisidet

Põgene Pärnu vanglast


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

25,00 €

25,00 €

Kirjeldus

Kas Sina suudaksid Pärnu vanglast põgeneda?

Legend räägib, et vangla, kus kohast tuleb põgeneda, varjab endas kõige psühhopaatsemate vangide saladusi. Ida-Euroopa kõige rangemalt karistada saanud vangid on kambrid endale meelepärasemaks kujundanud. Usuhulludest, mõrvaritest ja muudest psühhopaatidest inspiratsiooni saanud seinad tekitavad kõhedust ka kõige julgematel inimestel. Kuid inspiratsioon ei ole tulnud ainult nende mõistusest. Vangid jäeti koos vanglaga maha, ning aeg on vangla välimust täiustanud.

Pärnu vangla põgenemistuba on Skandinaavia kõige suurem põgenemistubade kompleks. Sedavõrd mõistatusi täis põgenemistuba ei leia Norrast, Rootsist, Taanist, Soomest ega Leedust. Põgenema mahub korraga kuni 24 inimest.

 

Mida kingitus sisaldab? Sul on aega 3 tundi, et põgeneda. Kasuta selleks vangivalvurite abi, just sedasorti valvurite, kes siseinfo eest vajadusel vihjeid jagavad ja muidu pistist taga ajavad.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Pärnu Põgenemistoad

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 7 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Rando

See vanglaseiklus oli tõeliselt adrenaliinirohke ja põnev seiklus, kus meeskonnatöö ning nutikus olid võtmeteks vabadusse pääsemiseks. Tõesti lahe kogemus! Alguses muretsesin, et kolm tundi võivad pikaks venida, kuid aeg lendas üllatavalt kiiresti. Näitemäng oli professionaalsel tasemel ning vangla atmosfäär oli väga autentne. Miks seda elamust kogeda? See elamus pakub midagi täiesti ainulaadset, mida pole võimalik kogeda üheski teises põgenemistoas. Vanglaelamus annab sulle võimaluse kogeda paar tundi end tõelise kriminaalina, ilma et peaksid päriselt vanglas lõpetama. Pärast seda elamust saad lähedastele ja sõpradele rääkida, et oled "vangis" istunud. ????

Soovitame vaadata ka: