Romantiline õhtusöök

Kas soovid oma kaaslast üllatada romantilise õhtusöögiga, kuid kokakunst pole just sinu tugevaim külg? Sellisel juhul oled jõudnud õigesse kohta. Käesoleva kategooria alt leiad valiku erinevatest restoranidest, mille hulgast saad valida teile meelepärase - unikaalse atmosfääriga koha, kus veeta üks eriline õhtupoolik!

Teisi toiduga seotud elamusi võid leida ka kingitused gurmaanidele  kategooria alt. Romantilised meelelahutused  kategoorias peitub aga teisi oma kallima üllatamiseks mõeldud elamusi!

 

Vali vaade
Tulemused: 34

Romantiline õhtusöök

Kas soovid oma kaaslase juhatada tuppa, mille seintel mängivad lummavad küünla valgusest tekkinud varjud? Kas soovid, et tuppa sisenemisel täidaksid tema hingamisteid hõrgutavad aroomid, millega on äsja ahjust väljunud roog täitnud terve toa? See kõlab ju lausa imeliselt ning kes meist ei tahaks saada nõnda meeldiva üllatuse osaliseks. Omamoodi keeruliseks võib osutuda aga taolise üllatuse korraldamise pool. Kuidas leida piisavalt aega, et ilma kaasa märkamata terve õhtusöök valmis meisterdada või ehk pole kokkamine just sinu tugevaim külg? Nende ja veel mitmete teiste probleemide lahendamiseks pakume välja kategooria romantiline õhtusöök. Kategooria, mille alt leiad mitmeid mainekaid restorane, kus hoolitsevad teie toidu valmimise eest vaid tõelised oma ala meistrid. Restorane, mille unikaalses atmosfääris saaksite veeta ühe tõeliselt unustamatu õhtupooliku!
Üks kõige populaarseimatest elamustest käesoleva kategooria all on otseloomulikult romantiline õhtusöök restoranis L'Ermitage. Kaunis sisekujundus ja peakoka poolt koostatud maitseküllane erimenüü on lihtsalt täiuslik mõnusa õhtu veetmiseks kalli inimese seltsis. Järgmiseks tooksime välja Tallinnas Raekoja lähistel asuva koha, mille ajaloost kõnelevates söögikambrites esinevad muusikud, kes oma keskaegsetest pillidest imetabaseid viisisid välja võluvad. Tegemist loomulikult Olde Hansaga! Mainimata ei saa me jätta ka järgmist - eksootiline Tai ja India köök restoranilt Villa Thai. Restoranilt, mis asub meie kauni Kadrioru südames ning mis pakub kirjeldamatuid maitseelamusi Tai ja India köögist juba 12 aastat.

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18