Põnev seiklusrada Nõmme seikluspargis

1 2 3 4 5 (0)
Tallinn
1 In.

21 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Testi, kui osav ronija sa tegelikult oled!

Antud kingitus pakub võimalust panna ennast proovile põneval seiklusrajal. Puude vahele ehitatud kõikvõimalikud sillad ja takistused loovad seiklejas unustamatuid emotsioone. See on põnev ja elamusterohke! Tasapisi kõrgemale liikudes ning ennast harjumatust olukorrast leides, õpitakse nii iseennast kui ka kaaslasi paremini tundma.

Mida kingitus sisaldab? Radasid on 6, erinevaid sildu ehk atraktsioone üle poolesaja, sealhulgas kiired laskumised trossteedel (ahviraudtee).

Turvalisuse tagavad radade tehniline vastavus rangetele ohutusnõuetele, kogenud instruktorid ja spetsiaalne alpinismivarustus.

Kellele kingitus sobib? Kartus, et Seikluspargis ronimine üle jõu käib, on asjatu - neil on midagi igale vanusele.


Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

1,5-2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Lisatasu eest on pakkuda seiklejatele ka kindaid ning vihmakeepe.  Alla 14 aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku kirjalikul nõusolekul meie blanketil. Vihmaga on rajad veidi libedamad, kuid sama ohutud, olete ju oma julgestusvarustuse abil turvatrosside küljes kinni.Kliendid on öelnud (2)

Madli Allikmäe

Väga meeldis. Kingitusega oli hea lihtne, lihtsalt mine kohale paber näpus ja naudi. Seikluspargis olid esimesed rajad tiba igavad ja kerged, pärast sai ikka puu otsas värisetud ka. Täitsa äge!

Kadri

Tere

Kuna polnud varem käinud, siis oli see esmakordne kogemus ja teatavasti jäävad esimesed korrad alati kõige paremini meelde ja annavad parima emotsiooni. Käisime seltskonnaga, mis oli kindlasti lõbusam kui üksi oleks olnud. Nii, et teistele minejatele soovitaks ka kambaga minekut.

Jäin kingitusega rahule.

Kadri

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta