Platinum Show ilutulestiku pakett

0.0 0 tagasisidet

Platinum Show ilutulestiku pakett


Üle Eesti
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

250,00 €

250,00 €

Kirjeldus

Ole ilutulestiku meister!

Hansa Ilutulestiku Platinum Show on efektidest koosnev ja kõrgekvaliteediline ilutulestikušõu, mille iga lask on meistrite poolt hoolega valitud. Platinum Show näol on tegu mõnusa tempo ja rikkaliku efektivalikuga ilutulestiku paketiga, mis on suurepärane suuremate sündmuste kulminatsioonideks. Muuda on sünnipäevapidu või muu oluline tähtpäev eriliseks!

Mida kingitus sisaldab? Platinum Show ilutulestiku paketti, millega saad korraldada enda valitud kohas ja ajal luksusliku ilutulestiku šõu. Pakett koosneb 188-st erineva efektiga lasust, mille kestvuseks on 2 minutit ja 30 sekundit. Kogu tulevärgi saad käivitada vaid ühe süütamisega. Ilutulestiku pakett toimetatakse sinuni Omniva kulleriga tasuta.

Kingitus millega muudad iga tähtpäeva säravaks ja pidulikuks! Meeldejäävad emotsioonid! Erinevalt paljudest teistest kingitustest saavad sellest kingist osa kõik üritusel osalejad!


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Tähelepanu, tegemist on pürotehnilise tootega – enne toote kasutamist lugeda kasutusjuhendit ja vajaduse korral konsulteerida spetsialistiga. Pürotehnilise toote kasutamisel järgida avalikus kohas käitumise nõudeid.
Toote mõõtmed 60 x 30 x 18 cm.
Vanusepiirang 18 aastat.
Toodet võib kasutada aastaringselt, järgides tootel olevat kasutusjuhendit. Kinni tuleb pidada omavalitsuse poolt kehtestatud öörahu nõudest.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Hansa Ilutulestikud

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: