Õhtusöök pilkases pimeduses Tartus (2 inimesele)

1 2 3 4 5 (23)
Tartu
2 In.

95,99 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.

Mida kingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht.

Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel miinimum arvu osalejate täitumisel!


Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel nädala sees 1 või 2 korda kuus miinimum osalejate täitumisel (v.a mai-august ja detsember). Üritusel palutakse välja lülitada mobiiltelefonid ja muud valgust tekitavad esemed.Kliendid on öelnud (8)

Tiina

Jäin oma kingitusega väga rahule. Pimeõhtusöök oli elamus, mis õpetas olema hetkes.

Väga oskuslikult läbi viidud õhtu

Õhtu oli kenasti korraldatud, road olid väga maitsvad ja lisaks söögile oli ka muid üllatusi. Samuti olid väga tasemel õhtujuhid - vabad, sõbralikud, muhedad. Soovitan!

 

Olin koos oma hea sõbraga ja me mõlemad jäime elamusega väga rahule. Mõtlemapanev! Pime Julia oli väga inspireeriv ja teda oli huvitav kuulata. Toit oli maitsev. Kummaline oli see, et pimedas julgesime rohkem suhelda, aga kui tuli põlema pandi, siis valitses kohmetu vaikus. Meeldis, et õhtusöök ei hakanud venima, vaid kõik kulges parajas tempos, sest ausalt öeldes väga kaua rohkem poleks tahtnud pime olla:) Hämmastas see, et inimesed, kes kokku olid juhtunud, kuidagi sobisid omavahel, tegid sobivaid nalju ja pimedus takistas ka eelarvamuste teket. Veel üks teema mõtisklusteks. Aitähh korraldajatele ja edu TEILE! Soovitan kindlasti pimeõhtusööki ka oma sõpradele.

Ly

väga teistmoodi õhtusöök, teenindus oli viisakas ja vaikne, jutud õhtujuhiga humoorikad ja kõrvaringi laiendavad ja õhtu oli meeleolukas!!!!!!!

Helen

Ootamatult lahe õhtu! Olin natuke skeptiline, aga kogu see elamus, läbiviijad, seltskond, teemad, mida tutvustati olid lahedad! Toit oli imeline, aga söömine kindlasti omaette elamus. Kuidas valada klaasi parajalt vett pilkases pimeduses? Novot :)

1 2
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta