Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Õhtusöök pilkases pimeduses Tartus (2 inimesele)

(21)
Asukoht
Tartu
Osalejad
2
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

89,99 €

Osta

Kingitus.ee kutsub Sind ainulaadsele õhtusöögile pilkases pimeduses, mille käigus pannakse proovile Sinu maitsemeeled.

Pimedas einestamine on eriline kogemus. Õhtusöök pimedas annab võimaluse viibida mõned tunnid senitundmata maailmas, panna end vaegnägija rolli ja katsetada, kas ja kuidas täielikus pimeduses hakkama saada. Üsna kiiresti saab selgeks, et serveeritud roogasid nägemata ei pruugi inimesed arugi saada, mida nad söövad. Maitsete nautimiseks on nägijatel maitsemeele kõrval väga suur roll ka nägemismeelel. Õhtusöök pilkases pimeduses annabki hea võimaluse pöörata nägemismeele kõrval tähelepanu ka teistele meeltele.
Mida elamuskingitus sisaldab? Et luua kulinaarne retk, mille käigus pannakse proovile lauasistujate maitsemeeled ja lauakombed, serveerivad ettekandjad spetsiaalse öise nägemise seadmega kolmekäigulise üllatusõhtusöögi täielikus pimeduses. Õhtu meelelahutuse eest hoolitseb pime õhtujuht. Õhtusööke korraldatakse kindlatel kuupäevadel miinimum arvu osalejate täitumisel.

 

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2-3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Mai-august on pimeõhtusöök suvepuhkusel.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Üritus toimub grupis! Üritusel palutakse välja lülitada mobiiltelefonid ja muud valgust tekitavad esemed.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Veini- ja kunstiresto Vilde ja Vine

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (5)

1

Ly

väga teistmoodi õhtusöök, teenindus oli viisakas ja vaikne, jutud õhtujuhiga humoorikad ja kõrvaringi laiendavad ja õhtu oli meeleolukas!!!!!!!

Helen

Ootamatult lahe õhtu! Olin natuke skeptiline, aga kogu see elamus, läbiviijad, seltskond, teemad, mida tutvustati olid lahedad! Toit oli imeline, aga söömine kindlasti omaette elamus. Kuidas valada klaasi parajalt vett pilkases pimeduses? Novot :)

Liisi

Tore kogemus, huvitav mõte ja läbiviimine 5+. :)

Maarja-liis ja Priit

Üritus oli hästi korraldatud. Osutus oodatust palju positiivsemaks. Mainiksime ära selle, et ajaliselt oli kirjas 2h, kuid läks üle selle. Mõnele inimesele võib see mitte meeldida, nt kui arvestatakse täpse ajaga. Kuid meid see ei heidutanud ja kogemus oli ääretult meeldiv !

M.

Väga tore oli. Hea nn juht ning maitsvad toidud.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid