Laskmine käsirelvadest SWAT pakett

1 2 3 4 5 (6)
Tallinn, Tartu
1 In.

60 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Erilised relvad, eriline taktika

Taktikalise laskmise keskus on parima relvavalikuga lasketiir Euroopas. Teid juhendavad Eesti parimad spetsialisti. Kokku 50 lasku.

Mida kingitus sisaldab? 

• Ruger MK3.-  Kaliiber .22lr. - Ruger MK3 koos summutiga. Eriüksuste poolt kasutatav vaiksete operatsioonide relv. 10 lasku
• Püstol Glock 17 - Maailmakuulus 9mm püstol. Relv on pooleldi plastikust ja on kasutusel paljudes riikides jõustruktuuride relvana. 10 lasku.
• Püstol-karabiin Glock 17 - Kaliiber 9x19. - Poolautomaatne Glocki karabiin koos punatäppsihikuga. Laseb sinna, kuhu punatäpp suunatud. 10 lasku.
• Vintpüss M4 - Kaliiber 5,56x45. - M4 taktikaline karabiin koos holograafilise sihikuga. Ameerika jalaväe kõrgtehnoloogiline poolautomaatrelv, mida kasutatakse nii tavasõdurite kui eriüksuste poolt. Kuuli algkiirus on üle kilomeetri sekundis! 5 lasku.
• Snaipripüss Walther G22 - Kaliiber .22lr. - Tegu on kompaktse ja vaikse täpsuspüssiga, millega saab varjatult ja kiiresti ebasobivat elementi likvideerida või muid eriülesandeid täita. 10 lasku. (Tartu)
• Snaipripüss Ruger 10/22 - Kaliiber .22lr. - Tegu on kompaktse ja vaikse täpsuspüssiga, millega saab varjatult ja kiiresti ebasobivat elementi likvideerida või muid eriülesandeid täita. 10 lasku. (Tallinn)
• Poolautomatne sileraudne püss - Kaliiber 12. - Tõeline kahur. Laseb nii kiresti kui jõuab sõrm päästikule vajutada. 5 lasku.


Asukoht

Tallinn, Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund ja 30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Varasemat laskmiskogemust ei nõuta, kuid nõutav alam vanusepiir on 16. eluaastat (k.a).
Relva on keelatud kasutada alkoholijoobes või meelemürkide mõju all. Isikut tõendav dokument on vajalik.Järele proovitud!

Sigrid

Elamus, mis tekitab sõltuvust!

Minu elu parimad elamused on ikka alanud lausega „ma vist ei julge“. Suur hirm valdas mind ka Tartu Taktikalise Laskmise Keskuse ukse taga, mil mu peas oli taas seesama „ei julge“ mõte. Kuna ma ei olnud kunagi laskmas käinud, kartsin tohutult, et midagi läheb valesti. Nii, kui aga esimese lasu teinud olin, kadus minu hirm. Tunne oli super! Mulle väga meeldis, et kõik selgitati põhjalikult ära, igat relva tutvustati hästi ning räägiti mõni fakt ka lisaks. Turvaliseks muutis laskmise veel see, et enne laskmist kontrolliti üle nii keha kui ka käte asend. Kogu korraldus oli suurepärane ning soovitan seda kindlasti kõigile! Minge ja te ei kahetse!

Miks seda elamust kogeda?
• Mõnus adrenaliinilaks
• Suurepärased instruktorid
• Meeldejääv elamus, mida tahaks kogeda veel ja veel


Kliendid on öelnud (3)

Max Lauter

Väga muhedad ja profesionaalsed juhendajad, külastame neid kindlasti veel.

 

Väga tore!

Juri

Kingitus meeldis. Oli väga huvitav kuuda relvadest ja lasta ka väga põnev:) Suured tänud korraldajatele ja instruktorile!

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta