Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

Lahtiolekuajad pühade ajal!
Klienditugi 655 9165 (E-R 9-17.30)

Nädalavahetustel (10.00-18.00) töötab lehel chat.

Tõeline langevarjuri algkoolitus ning iseseisev hüpe

(64)
Asukoht
Nurmsi
Osalejad
1
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

109 € 199 €

Osta

Pane ennast proovile!

Närvekõditav langevarjuhüpe toimub iseseisvalt 1200 m kõrguselt kandilise sportlangevarjuga mille avamise eest hoolitseb instruktor.

Mida elamuskingitus sisaldab? Tõelist langevarjuri algkoolitust, kogu vajalikku langevarjuvarustuse renti ja põnevat iseseisvat langevarjuhüpet 1200 meetri kõrguselt juhitava sportlangevarjuga.
Kursus koosneb teoreetilisest koolitusest, praktilistest harjutustest ning eksamist. Pärast harjutuste ning teooriaeksami edukat läbimist saad sooritada oma esimese langevarjuhüppe. Lennukist välja hüpates avab instruktor koheselt su langevarju, mille järel juhid end iseseisvalt maanduma, kogedes unustamatut lendamise elamust.
Koolituse teooriaosa toimub Tallinnas või Tartus vastavalt osalejate registreerimisele.

Piltide autor: Ly Menov

Asukoht

Nurmsi

Riietus

Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk. Jalanõud kõva tallaga ja madala kannapehmendusega.

Kestus

Langevarjuhüpped toimuvad enamasti ajavahemikus reedest pühapäevani vastavalt ilmastikutingimustele. Suvisel perioodil võivad hüpped toimuda kokkuleppel ka nädalasisestel aegadel.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist Iseseisva langevarjuhüppe sooritamiseks on aega kuni aktiivse hüppehooaja lõpuni, tavaliselt septembrini või oktoobrini olenevalt ilmast.

Lisainformatsioon

Pane tähele, et koolitust viiakse läbi vaid eesti või eraldi kokkuleppel gruppidega inglise keeles. Osaleja peab olema vähemalt 15-aastane (noorematel kui 18-aastastel on nõutav vanema või hooldaja kirjalik luba), kaaluma vähemalt 45 kg ja mitte rohkem kui 110 kg. Olles põdenud haigusi, millised põhjustavad kontrollimatut käitumist (krambid, teadvusekaotus vms), tuleb eelnevalt konsulteerida instruktoritega ning vajadusel oma perearstiga.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Skydiving.ee

Kõik teenused

Kliendid on öelnud (4)

1

Rando

Väga super, teooria ikka väga tugev taga!

Marko

Probleeme ei olnud.

Leelo

Väga lahe kogemus! Soovitan kõigile, kes ka natuke kardavad. Pärast koolitust tuli korralikult närv sisse, kuid tegin isegi 2 hüpet samal päeval! Niiet äge! Hüppan kindlasti veel. Seltskond oli ka väga tore!

S

Organiseerimine ja informeerimine koolituse ja hüppe toimumisajast jättis soovida, aga lõpuks kõik laabus.

Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: