Valikuga kinkekaart

Langevarjuhüpe ja koolitus

Langevarjuhüpe ja koolitus


Rapla
1 In.

88 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
88 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Esimese hüppe ajal kogetud tundeid pole võimalik millegagi edasi anda!

Esimene hüpe ümmarguse langevarjuga on tutvustav hüpe, mis on teostatud klassikalise langevarjusportlase programmi järgi. Teiste sõnadega, kui te teete oma esimest hüpet, läbite ühe esimestest langevarjusportlase etappidest.

Mida kingitus sisaldab?
• 2-3 tundi maapealset koolitust. Kogenud instruktor näitab Teile langevarju pakkimist, kuidas toimub langevarju avanemine, samuti õpetab, kuidas õigesti lennukist eralduda, kuidas juhtida langevarju ja maanduda.
• 1 iseseisev langevarjuhüpe D-6 dessantvarjuga An-2 lennukist 800 meetri kõrguselt. Langemiskiiruseks on 5m/sekundis ja keskmine langemisaeg on 3 - 4 minutit.

NB! Koolituse lõpuks saab ka vastava sertifikaadi, millega järgnevad hüpped on juba tunduvalt odavamad! 


KINGITUSEST

Asukoht

Rapla

Riietus

Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk. Võtke kaasa kindad. Jalanõud lameda tallaga.

Kestus

Tegevuseks koos ettevalmistamisega võib kuluda kuni pool päeva.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Nõuded tulevasele langevarjurile: minimaalne vanus 15 aastat, kehakaal kuni 100kg, normaalne tervis ja muidugi hea tahtmine ennast proovile panna. Teil on kohustus teavitada oma terviseriketest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.Teised valikud


Kliendid on öelnud (51)

Kommentaare(51)
1 2 3 4 5
Sõbrale soovitatud (1)
Ülo

Rahul ja enamgi veel. Ideaalne võimalus kingituse kujul anda inimestele tõuge selleks, mida nad tahaksid väga teha, kuid ise pole piisavalt hakkamist täis, et algust kuidagi teha.

Angela

Oleks võinud olla rohkem informatsiooni, milline see päev välja nägema hakkab. Lähtusin siinsetest kommentaaridest ja jäi mulje, et kõik on nii lilleline ja tore. Sain aru, et õnnetusi ei ole seal üldse juhtunud. Kahjuks lõppes see päev minu jaoks halvasti. Tuleb välja, et sealt lennuväljalt ikka satub üsna tihti hüppajaid haiglasse. Elamus on lahe, ei pane kellelegi kätt ette. Aga tuleb teada ka negatiivseid võimalikke pooli- mina sain neist kuulda alles kohal olles.

Aihn Vään

Mis siin kommenteerida.. kes julgeb, see proovib ja saab oma emotsioonid!

Jevgeni

Super!

Erik

Uskumatult äge kogemus. Lennukis istudes ja alla vaadates oli tunne, et juba 200 meetri pealt tahaks hüpata. Väga sõltuvusttekitav tegevus. Soovitan!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta