Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Langevarjuhüpe ja koolitus

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Langevarjuhüpe ja koolitus


Rapla
1 In.

88 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
88 €

Esimese hüppe ajal kogetud tundeid pole võimalik millegagi edasi anda!

Esimene hüpe ümmarguse langevarjuga on tutvustav hüpe, mis on teostatud klassikalise langevarjusportlase programmi järgi. Teiste sõnadega, kui te teete oma esimest hüpet, läbite ühe esimestest langevarjusportlase etappidest.

Mida kingitus sisaldab?
• 2-3 tundi maapealset koolitust. Kogenud instruktor näitab Teile langevarju pakkimist, kuidas toimub langevarju avanemine, samuti õpetab, kuidas õigesti lennukist eralduda, kuidas juhtida langevarju ja maanduda.
• 1 iseseisev langevarjuhüpe D-6 dessantvarjuga An-2 lennukist 800 meetri kõrguselt. Langemiskiiruseks on 5m/sekundis ja keskmine langemisaeg on 3 - 4 minutit.

NB! Koolituse lõpuks saab ka vastava sertifikaadi, millega järgnevad hüpped on juba tunduvalt odavamad! 


KINGITUSEST

Asukoht

Rapla

Riietus

Pikad püksid ja pikkade varrukatega särk või jakk. Võtke kaasa kindad. Jalanõud lameda tallaga.

Kestus

Tegevuseks koos ettevalmistamisega võib kuluda kuni pool päeva.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni septembrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Nõuded tulevasele langevarjurile: minimaalne vanus 15 aastat, kehakaal kuni 100kg, normaalne tervis ja muidugi hea tahtmine ennast proovile panna. Teil on kohustus teavitada oma terviseriketest teenusepakkujat. Kingitus.ee ei vastuta Teie tervise ega võimalike vigastuste eest.Teised valikud


Kliendid on öelnud (48)

Kommentaare(48)
1 2 3 4 5
Jevgeni

Super!

Erik

Uskumatult äge kogemus. Lennukis istudes ja alla vaadates oli tunne, et juba 200 meetri pealt tahaks hüpata. Väga sõltuvusttekitav tegevus. Soovitan!

Kaspar Kiisk

Meeldis väga. Kõik oli hästi korraldatud. Soovitan teistelgi seda võimalust/kinki kasutada!

Hele

Mina küll ise ei käinud hüppamas kuna kingitus oli mõeldud minu elukaaslasele. Kuid võin öelda, et ta jäi sellega väga rahule ja arvas, et on endale uue põneva hobi leidnud. Eks sellest võite ise välja lugeda, millise elamuse ta sai :) Olen ka varem teie teenuseid kasutanud ja kindlasti teen seda ka edaspidi :) mida muud kinkida endale või oma perele kui ikka elamusi :) Supper! Jätkake tublit tööd! Parimat soovides, Hele

Veiko

Tänu sellele kingitusele sain teoks teha ühe oma kauaaegse unistuse. Kuigi ma muidu end kõrgustes mugavalt ei tunne siis hüppele eelnev koolitus oli piisav, et kogu ettevõtmist rahulikult võtta ning nautida. Koolitaja oli tasemel, seltskond hea ja vaade ülalt super. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta