20 minuti treeningprogramm "Kiired ja tõhusad"

0.0 0 tagasisidet

20 minuti treeningprogramm "Kiired ja tõhusad"


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

39,00 €

39,00 €

Kirjeldus

Treeni 20 minutit päevas ning saa endale kaunid lihased ja graatsiline rüht

20 minuti treeningprogramm "Kiired ja tõhusad" on mõeldud neile naistele, kelle kiire elutempo ei luba teha pikki tunniajaseid trenne. Kuid ometigi tahetakse olla heas vormis ning tunda end hästi, kuid mitme pika trenni mahutamine tihedasse nädalakavasse pole lihtsalt võimalik. 20 minuti treeningprogramm on ideaalne just sellistele naistele, et nad tunneksid end enesekindlalt ning hoiaksid end treenituna vähemase panustamisega treeningutele.

Mida kingitus sisaldab? Ligipääsu 20 minuti treeningprogrammile, mis sisaldab 6 erinevat treeningut (ning ühte meditatsiooni), mis:
• voolivad sinu lemmikpükstes tuhara ümaraks
• annavad sulle ilusad treenitud käed
• toonivad su piha saledaks
• muudavad su kõnnaku nõtkeks ja graatsiliseks

Treeningrogramm ei küsi tegija vanust, treeningkogemust ega muid näitajaid. See on mõeldud ägedale naisele, kellel on palju tegemist.


KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Mugavad riided.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Treeni täpselt endale sobival ajal, sobivas asukohas.
Vajad joogamatti ja internetiühendust.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

GraceFit

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta