Mõrvamüsteeriumiga õhtusöök

Mõrvamüsteeriumi näol on tegemist meeliköitva ning unikaalse õhtuga, mis pakub nii mängulusti kui ka seiklusi, mida argielu ei paku. Külalised saavad nautida fantaasiarikast õhtut - koos lõbusa seltskonna, söögi- ja joogiga. Soovid teha unustamatut kingitust? Midagi erilist, hoopis teistsugust ning meeldejäävat?

Sellisel puhul on "Mõrvamüsteerium" just see, mida otsid!Kui sulle meeldivad kiiksuga elamused ja üks korralik kõhutäis siis vaata ka neid kingitusi: õhtusöök pimedas , pimekohting pilkases pimeduses ja õhtusöögid restoranides .

Vali vaade

Mõrvamüsteeriumiga õhtusöök

Kui keegi pakuks sulle võimalust ajas tagasi rännata, võtaksid selle vastu? Meie mõrvamüsteeriumi elamusega saab ennast avastada täiesti teisest ajastust. Kujuta ette, et oled ajamasinaga teel 1930. aasta Inglismaale. Järsku leiad end Londoni suursuguse seltskonnaga õhtustamast ning avastad, et sul on üks oluline roll täita. Sellel kõigel on oma salapära, glamuur ning kriminaalsus. Lõppu ei tea meist keegi ette! Tegemist on lõbusa ja kaasakiskuva salongiõhtuga, mis on täis tormilisi emotsioone ning seiklusi, mida argielu ei paku. Fantaasiamaailma uksed avavad rollimängu läbiviijad - sinu leidlikud ning kompetentsed mängujuhid.

Peale selle sisaldab kingitus endas hõrgutavat 3-käigulist õhtusööki, pokaali täis kõike head ja paremat ning otseloomulikult üht müstilist müsteeriumi, mis vajab lahendamiseks sinu abi!Tead sõpra, kellele selline kingitus valmistaks suurimat heameelt? Või näiteks tead, et sinu elukaaslane on lõbusate seltskonnamängude fänn ning hindab sealjuures üht korralikku kõhutäit või olete lihtsalt valmis koos midagi uut ja põnevat proovima? Siis lisa ostukorvi just "õhtusöök mõrvamüsteeriumiga", triigi seelikusaba sirgeks ja kääri varrukad üles, sest sind ja su kaaslast on ees ootamas müstiline seiklus möödunud sajandi Londonis. See on omapärane võimalus veeta meeleolukas õhtu nautides head sööki ja panna proovile oma detektiivioskused. Igav sellel õhtul küll ei hakka!

 

 


K.K.K. jõulukingitustest

Viimsi Kaubanduskeskuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-20, P 10-18
Viimsi Kaubanduskeksuse Rikets
Randvere tee 6, Haabneeme. Avatud E-L 9-18, P 10-18