Pimekohting pilkases pimeduses

Armastus on pime! See on kohting pilkases pimeduses. Ei, see ei ole hirmus. See on huvitav ja salapärane. Sel Eesti kõige ebatavalisemal kohtinguõhtul puuduvad kulunud flirtimisvõtted ja välimuse asemel hinnatakse sisemist ilu.

Sa kohtud vähemalt 3 vastassugupoole esindajaga, saad keskenduda vaid tema häälele, sõnadele ja salapärale, mis sellega kaasneb.Mine tea, võib-olla just sel õhtul kohtad oma tõelist armastust!See pole veel kõik! Vaata ka õhtusöök pimedas , õhtusöögid restoranides  ja mõrvamüsteeriumiga õhtusöök .


Miia-Maria läks oma esimesele tinder-deidile. Noored kohtusid pargis, kus nad nautisid ühist piknikku ning kuulasid piinlikus vaikuses linnulaulu. Tundub täiesti normaalne ju? Usud või mitte aga aastal 1900 oleks Miia-Mariat avalikus kohas kohtingul käimise eest arreteeritud! See, mida tänapäeval romantiliseks peetakse võis vähem kui sada aastat tagasi kriminaalselt karistatav olla. Tollel ajal oli kohting veel võrdlemisi uus mõiste. See tähendab, et kui noormees ja naine käisid avalikus kohas kohtingul ning meespool pakkus söögipoolist ning kingitusi, oli võimude silmis see võrdväärne prostitutsiooniga. Õnneks on kohtingurituaalid aja jooksul muutunud ning tänapäeval ei pea enam kartma, et politseinik kokkusaamise pärast uksele koputama tuleb. Võib tõdeda, et praeguse aja kohtingumaastik on kirjum kui kunagi varem, sest koos on kõik karvased ja sulelised.

Sellegipoolest võib potensiaalse kaaslase leidmine parajat peavalu tekitada.Oled väsinud kulunud flirtimisvõtetest ning kohtingumaailma pealiskaudsusest? Tead vallalise staatuses sõpra, kes eksleb juba pikemat aega kohtingumaastikul aga pole siiani julgenud riske võtta? Meil on sinu jaoks unikaalne elamus (mille eest trahvi ei saa) – pimekohting pilkases pimeduses! Kingitus sisaldab endas kohtinguõhtut pimedas, mille jooksul saad tutvuda kolme erineva kaaslasega. Sind on ootamas tervitusnaps, suupisted, magustoit, kaks pokaali veini ning unustamatu õhtupoolik, mille eest hoolitseb pime õhtujuht Julia Kabanova. Sellist kogemust pole õnnelikul kingisaajal kohe kindlasti varem olnud! Üllata millegi ebatavalisega! Kingi pimekohting pilkases pimeduses ;)

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta