Veemõnud Atlantis H2O Aquapargis kahele

Järele proovitud! Video
4.0 11 tagasisidet

Veemõnud Atlantis H2O Aquapargis kahele


Viimsi
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart

38,00 €

38,00 €

Kirjeldus

Atlantis H2O Aquapark on Eesti unikaalseim vee ja looduse avastuskeskus, kus tehakse teadust ujumispükstes, jätmata kedagi külmaks või…kuivaks.

See on terve veealune linn oma elanike ja nende lugudega, millele võrdset ei leia siinpool Mariaani sügavikku. Kogu veepark läbis 2019 aasta mais uuenduskuuri, oodates kõiki veesõpru uues kuues.

Atlantis H2O Aquapargis on mitmeid lõbusaid veeatraktsioone – lainebassein, ringvooluga bassein, kaheksa erinevat liutoru, millest pikimad on üle 120 m. Atlantises on ka väikelaste lusti- ja mänguala koos pisikestele mõeldud basseiniga, ronimisala ja kahe liutoruga. Atlantis H2O Aquapark on galerii kaudu ühendatud ka Tallinn Viimsi SPA spaa- ja saunakeskusega, kus on lisatasu eest võimalik nautida erinevaid spaa- ja saunamõnusid.

Tere tulemast Atlantisesse, veealusesse linna!


KINGITUSEST

Asukoht

Viimsi

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kindlasti tutvuda veekeskuse külastaja meelespeaga ning kõikide liutorude kasutusjuhenditega. Juhiste järgimine aitab igati kaasa meeldejääva lõõgastuse nautimisele veekeskuses. Lisatasu ületatud külastusaja eest arvestatakse kehtivale hinnakirjale: 0,12 € / minut.
Lahtiolekuajad: E–N SULETUD | R 14.00–22.00 | L 10.00–22.00 | P 10.00–21.00. EV riigipühadel ja koolivaheaegadel avatud E-P 10:00–22:00. Veekeskuse liutorud suletakse 15 minutit enne sulgemist.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Atlantis H2O Aquapark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.0 11 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

See kinkekaart on valikuga kinkekaart, mida saad kasutada meie poolt soovitatud elamusele või mõnele teisele vabalt valitud elamusele välja toodud valikust. Kogu kehtivusaja vältel saad kinkekaardi vahetada mõne muu elamuse vastu.

Järele proovitud!

Ingrid
Ingrid

Tõeline veepark väikestele ja suurtele

Atlantis H2O pakub lastele tõesti mängulusti ja mõnus oli, et vanemad võivad oma lastega koos trallida või suurematest torudest alla lasta, aga ka mullivannis lesida või kohvikus istuda. Aquaparki kõik töötajad olid väga-väga abivalmid ja alati valmis ka appi tõttama. Seda õnneks ka karta ei tasuks, et vanematel õdedel-vendadel või endal lastega aquaparki tulles igav hakkab. H2Os on erinevaid torusid ning nendest kõige hirmsam: Must Auk lõi kerge värina sisse ka minul, kes ma Kingitus.ee tiimiga juba igasuguseid ekstreemsuseid proovinud olen. Kui tihti on liutorudes n-ö jätkukohad, mis on veidi valusad, siis Atlantise mitmest liutorust saab lasta alla mõnusasti ja pehmelt tuubi peal.
 

Miks seda elamust kogeda?

  • Ainulaadne keskus terves Eestis
  • Atraktsioone suurtele ja väikestele
  • Annab mõnusa lõõgastunud tunde


Kliendid on öelnud

Olha

Было все замечательно,семьей повеселились,накупались. Очень довольны! Спасибо!)

Aleksandr

Kasutada oli lihtne ja mugav.

Paula

Üks lemmikuid veekeskuseid Tallinnas ja selle lähistel. Kuna see on väga populaarne koht, siis on tihti palju rahvast. Kuid see ei sega nautlemist. Teenindus on alati super, pole siiani probleeme tekkinud. Mõnus aja veetmise koht nii täiskasvanutele kui ka lastele. Soovitan igal juhu

Maris

Loomulikult jäime rahule!

Tiiu

Ruumi oli piisavalt, tegemist jagus ja jäin väga rahule

Vaadatud 5 - 8

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta