Valikuga kinkekaart

Üldmassaaž

Üldmassaaž


Tartu
1 In.

35 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
35 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Tugevnenud immuunsüsteem ja parem tervis

Üldmassaaž (ehk ravimassaaž) on kõige levinum massaažiliik ning kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kogumit. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele, toimub kas kogu keha massaaž, või keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, kukal, õlad, käed, jalad).

Massaaži toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Massaaž mõjub lõõgastavalt vaimse ja füüsilise ülepinge korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt seotud kesknärvisüsteemiga.
Vajadusel kasutatakse massaaži abivahenditena silikoonist massaažikuppe ja guasha kivi.
Peale massaaži saab keha lõõgastuseks nautida laavakivide soojust.

Massaaži positiivne mõju - suureneb vere- ja lümfiringvool (st süsinikdioksiid, lämmastikujäägid ja vesi eemaldatakse ja uued toitained ning värske hapnik saavad rakkudesse tulla), eemaldab blokeeringud energiakanalitest, leevendab stressi, mis põhjustab enamuse haigustest. Leevendab pea-, kukla-, kaela- ja seljavalu, vähendab ainevahetuse ja seedimisprobleeme ning unetust, ravib närvidest ja vereringeprobleemidest tekkinud hädasid, stimuleerib lümfivoolu, mille tulemusena eemaldatakse kehast mürk- ja jääkaineid, stimuleerib immuunsüsteemi.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist üldmassaaži seanssi

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta