Talvine lohesurfi koolitus koos sõbraga

Video
0.0 0 tagasisidet

Talvine lohesurfi koolitus koos sõbraga


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

330,00 €

330,00 €

Kirjeldus

Avasta uus ja põnev hobi!

Lohesurf on spordiala, kus edasi liikumiseks kasutatakse suurt tuulelohe. Liuelda saab vees veelaua ja lohega, maal maalaua ja lohega ning lumel lumelaua või suuskade ja lohega. Lohesurf loob kirjeldamatult laheda elamuse, mistõttu on see ala hakanud Eestis kiirelt populaarsust koguma. Olgugi, et lohesurf on füüsilist pingutust nõudev, sobib see igas vanuses harrastajatele. Tuulist ilma lubab Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituut aastaringselt, nii et kohalikud ilmastikutingimused sobivad lohesurfiks ideaalselt.
Lohesurfiga on kõige lihtsam alustada talvel, sest lumel liikuma saada on oluliselt hõlpsam kui vees. Samas saab lumel kogutud oskuseid edukalt vette minnes ära kasutada.

Mida kingitus sisaldab? 3 h kestvat lohesurfi koolitust ja varustuse renti kahele inimesele (laud, saapad, kiiver). Lumesurfi koolitusel õpetavad Rahvusvahelise Lohesurfi Organisatsiooni poolt litsentseeritud instruktorid, et vältida ohtlikke olukordi, valida õiget varustust ning hinnata ilmastikuolusid. Õpetatakse lohe kokkuseadmist ning viise, kuidas lohe ja laud tuule abil liikuma saada.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestvus

3 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Teenust osutatakse ainult talvel.

Lisainformatsioon

Koolitused toimuvad eesti, vene, inglise, soome keeles.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Fansurf Surfikool

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: