Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

SPA VILNIUS Druskininkai kinkekaart

Uus!
0.0 0 tagasisidet

SPA VILNIUS Druskininkai kinkekaart


Druskininkai, Leedu
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

50,00 € 100,00 € 200,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Lõõgastus ja spaahoolitsused Druskininkais männimetsa keskel!

4+* hotell SPA VILNIUS Druskininkai asub maalilises männimetsas Druskininkai südames - Leedu ühes kauneimas spaakuurordis. Sellest lõõgastumise oaasist leiab avara spaa- ja saunakeskuse, mineraalvee basseini, kaks restorani, spaabaari, talveaia, raamatukogu ja meelelahutuskompleksi, kus saab mängida bowlingut, piljardit või noolemängu.

Tänu linna ümbritsevatele männimetsadele ja järvedele on kuurortlinna kliima alati mahe ja õhk värske. SPA VILNIUS Druskininkai suurimaks varaks on lähedal asuv allikas, mille kõrgelt mineraliseeritud vett tarnitakse otse tervisekeskusesse. Rikkalike raviomadustega mineraalvesi ja tervendav muda ei jää alla Euroopa kuulsatele allikatele.

Mida kingitus sisaldab? Kinkekaardi väärtuses vabalt valitud teenuseid SPA VILNIUS Druskininkai hotellis.


SPA VILNIUS Druskininkai kinkekaart sobib kingituseks kõigile, kes soovivad nautida erakordset puhkust ja lõõgastavaid hetki.


KINGITUSEST

Asukoht

Druskininkai, Leedu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

Kestus sõltub valitud tegevusest.

Osalejad

1-4 inimest.

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Kinkekaardi kulutamata osa ei kuulu tagastamisele.
Juhul, kui teenuse hind ületab kinkekaardi väärtuse, tasub külaline ülejäänud summa otse hotellile.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

SPA VILNIUS Druskininkai

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka: