Sinu unistuste inglise keele tund

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Sinu unistuste inglise keele tund


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

50,00 €

50,00 €

Kirjeldus

Õpi inglise keelt parema tuleviku nimel

Kalita Language Studio kinkekaardiga avaneb sul võimalus luua ise vastavalt oma vajadustele ja soovidele inglise keele tund. Tund toimub sulle sobival ajal ja kohas Tallinnas. 

Kalita Language Studio eesmärgiks on luua rahulik, turvaline, hubane ja mugav atmosfäär, kus end vabalt tunda ja saada uusi teadmisi. Pole kiirustamist, stressi ega üleliigset survet, stuudios ootab ees meeldiv seltskond ning mõnus suhtlus. Kalita Language Studio pakub vene ja inglise keeleõppeprogramme nii rühma kui ka individuaaltundide näol. Stuudio õpetajad armastavad oma tööd, nad on ise huvitavad persoonid, kellega on põnev jutustada ning kõigil neil on olemas õpetamiseks vastavad kraadid ja rahvusvahelised sertifikaadid.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutilist individuaalset inglise keele tundi sulle sobival ajal ja kohas. 

Individuaalne inglise keele tund on ideaalseks kingituseks inimesele, kes soovib arendada oma keeleoskust. Üllata selle kinkekaardiga gümnaasiumi lõpueksamiteks valmistujat või oma vanemaid, kes on võtnud eesmärgiks õppida inglise keelt.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Elamus on sobilik inglise keele õppijatele alates 16. eluaastast.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kalita Language Studio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta