Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Põnev seiklusrada Pirita seikluspargis

(4)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Suvisel hooajal
Kehtiv
12 kuud

21 €

Osta

Kõrguste vallutamine, võrkudesse hüppamine, takistused ja köied, pikad liud maa ja taeva vahel – SEE ON SEIKLUSPARK PUUDE OTSAS!

Kaunil Pirita rannal, puudele ehitatud radadel seigeldes avastate ennast ja kaaslasi põnevates olukordades! Mereäärselt Rannarajalt imelised vaated Tallinna lahele ja vanalinna tornidega siluetile!

Kilukarbi rajalt avanevad suurepärased vaated Tallinna siluetile! Igal hooajal rõõmustame seiklejaid millegi uue ja põnevaga.

Mida elamuskingitus sisaldab?

Pirita Seikluspargis on kokku koguni 6 kõrgseiklusrada! Iga rajaga kõrgemale liikudes läbitakse erineva raskusega takistusi. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel (ahviraudteedel).

Turvalisuse tagavad radade tehniline vastavus rangetele ohutusnõuetele, kogenud instruktorid ja spetsiaalne alpinismivarustus.

Kohati 10 meetri kõrgusel kulgevad rajad närvikõdi ja eneseületamisrõõmu nii noortele kui täiskasvanutele.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided. Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

2,5 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Hooaeg algab aprillist ja kestab kuni oktoobrini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Alla 14 aastased pääsevad rajale üksnes täisealise isiku kirjalikul nõusolekul meie blanketil. Pimedas pealambiga puudel turnides tunnetad sootuks teistlaadi reaalsust. Ka vihma ei tasu karta, puud annavad varju ja rajad on vabalt läbitavad. Suveperioodil toimub ohutusinstruktaaž iga 30 või 45 minuti järel

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Pirita seikluspark

Kõik teenused
Järele proovitud!
Kingiekspert
Kadri
Hinne
Aaaaaah Aaaaaaaah AaAaAa aaaaaaaah, siit tuleb pealinna Tarzan!
Minu jaoks elamus Pirita seikluspargis oli küllaltki suurt vastupidavust nõudev, kuid samas ka lõbus ja stressi maandav kogemus. Stressi maandav just sellepärast, et niimoodi maa ja taeva vahel kõikudes ei ole kindlasti mahti muid mõtteid mõelda. Mida rohkem edasi minna, seda kõrgemaks ja keerulisemaks rajad lähevad. Radadel on erinevad elemendid – võrgud, laskumised, väikesed nööride otsas kõikuvad klotsid, millele astudes nii-öelda pihta saamine on paras kunst. Minu piiriks sellel korral jäi eelviimane rada. See oli piisavalt väljakutseterohke ning lõppes väga vinge ja pika trosslaskumisega – juba ainuüksi selle laskumise pärast plaanin kindlasti tagasi minna ning, kes teab, võib-olla ka juba viimase raja ette võtta :)

Miks seda elamust kogeda?

  • Esitab füüsilisi väljakutseid – spordiklubi treeningule hea vaheldus
  • Mõnus aktiivne tegevus vabas õhus
  • Hea võimalus minna koos sõpradega ja üksteist proovile panna
Pildid elamusest
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid

Soovitame vaadata ka: