Lisaallahindlus -10% valitud elamustele koodiga ESMASPÄEV10

Lõbusõit Segwayl 30 minutit

0.0 0 tagasisidet

Lõbusõit Segwayl 30 minutit


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

20,00 €

20,00 €

Kirjeldus

Sõit Segwayl on kirjeldamatu ning keeruline võrrelda ühegi teise liikumisvormiga – seda lihtsalt peab ise proovima!

Saada oma sõber segwayga sõitma ning las ta avastab Tallinna väga unikaalse masinaga. See saab olema lõbus ja nauditav! Kolmekesi uutel transpordivahenditel sõites võite end tunda end kolme modernse musketärina. 

Kui Dean Kamen esitles Segway® personaalset liikurit (PT) üleriikliku telekompanii ABC hommikuprogrammis, kirjeldas ta masinat kui "maailma esimest isetasakaalustuvat individuaalset liiklusvahendit". Kui jälgite liikuvat seadet, saate aimu, mida ta silmas pidas. Erinevalt autost on Segway PT-l vaid kaks ratast, kuid siiski õnnestub tal end ise püstiasendis hoida.

Edasi või tagasi liikumiseks nõjatub sõitja kergelt ette- või tahapoole. Vasakule või paremale pööramiseks liigutab sõitja LeanSteer juhtrauda vasakule või paremale. Sa tajud jõudu ja kiirust, kuid samas ka turvatunnet ning absoluutset kontrolli. See tundub loomuliku, ohutu ja instinktiivsena.

Segway võib viia sind kohtadesse, kuhu auto või jalgrattaga ei pääse - kaasa arvatud paljud poed, bürood, tehased, lennujaamad, liftid ja rongid. Ehkki ideaalne lühivahemaade läbimiseks, suudab Segway liikur katta ühe laadimisega maksimaalselt kuni 38 km, sõltuvalt pinnavormidest, sõitja raskusest ja sõidustiilist.

 

Mida kingitus sisaldab? Pooletunnise lõbusõidu jooksul on võimalus taas imetleda armsaks saanud Tallinna vanalinna.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele. Riided ja jalanõud peaksid olema mugavad ja nendes peaks olema lihtne liikuda.

Kestvus

30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad. Hooaeg kestab maist-oktoobrini.

Lisainformatsioon

Segwayga võib sõita igaüks. Soovitatav kaaluvahemik on 40–120 kg. Alla 12aastased ja vähem kui 40 kg kaaluvad lapsed võivad sõita ainult oma vanemate loal ja vastutusel.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Segway Tallinn

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: