Romantikapakett kahele maa ja taeva vahel

5.0 2 tagasisidet

Romantikapakett kahele maa ja taeva vahel


Palalinna rand, Lähte, Tartumaa
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

89,00 €

89,00 €

Kirjeldus

GPS ei aita sul ennast leida, küll aga hetked iseenda või kaaslasega. Kohtades, kus WiFi ei levi. Juhused ja seiklused - selles peitub elu poeesia.

Nüüdsest on see võimalik. Luba endale puhkus järveäärses ripptelgis. Keskkonna muudavad õdusaks meeleoluvalgused ja piknikukorv on täidetud ainult kõige paremaga. Ripptelgi läheduses on lisaks läbipaistva veega järvele ka grillmajake, lõkkeplats ja lookleva maastikuga matkarajad.

Võta aeg maha ja mine ise või koos kaaslasega avastama looduse ilu.

Arvesse võetakse ka sinu erisoove (asukoht, toidueelistused, muu), et muuta saadav kogemus veelgi meeldejäävaks.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab puhkust kahele ripptelgis koos piknikukorvi ja meeleoluvalgusega.
 
Kingitus sobib seiklust ja romantikat otsivale paarile.

KINGITUSEST

Asukoht

Palalinna rand, Lähte, Tartumaa

Riietus

Mugav ja soe riietus

Kestus

Majutus 1 ööks.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Hooaeg algab maist ja kestab kuni augustini (hooaja kestus võib varieeruda).

Lisainformatsioon

Palalinna rannas on olemas ka kuivkäimla ja purre järvele. Majutus ripptelgis on külastajatele avatud vaid suvehooajal ning ettebroneerimisel. Magamiseks on meie poolt magamiskotid ja padjad, aga soovi korral võib tellija kaasa võtta ka enda magamisasjad.
Vihmase ilma korral on 24h etteteatamisega võimalik broneeringu kuupäeva muuta.

Broneerimine vähemalt 7 päeva ette.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Elamusgrupp

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 2 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Kaisa

Väga ilus ja mõnus koht ???????? vaikne ja ilus linnulaul. Telk oli suurepärane ja grillimis koht oli selle lähedal. Parim soovitan ❤️

Loreta

Super elamus! Sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad tähistada oma erilist sündmust, aga spa ei paku enam pinget ;D Soovitan!

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta