Muuseumikaart – 100 muuseumi, 1 muuseumikaart!

Uus!
5.0 1 tagasisidet

Muuseumikaart – 100 muuseumi, 1 muuseumikaart!


Üle Eesti
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

59,00 €

59,00 €

Kirjeldus

Külasta piiramatult terve aasta!

Muuseumikaart on Eesti muuseumide ühispilet, millega saad aasta jooksul külastada rohkem kui 100 muuseumi, galeriid ja elamuskeskust üle Eesti.

Sind ootavad enam kui 500 näitust Lennusadamast ERM-ini ja Hiiumaa muuseumi pikast majast kuni Narva kunstiresidentuurini. Muuseumikaardiga liitunud külastuskohtade temaatika on lai ning sealt leiab endale avastamist nii kultuuri- kui seiklushuviline, tehnika- ja loodusesõber ning iga lastega pere.

Muuseumikaardiga saad avastada ka kohti, kuhu sa tõenäoliselt veel jõudnud pole. Kas oled näiteks kuulnud piimandus- või õllemuuseumist, käinud avastamas Kalevipoja koda või sattunud arvutimuuseumisse?
Muuseumikaart on digitaalne, QR-koodiga ja seotud ostja isikukoodiga. Kui sa kaarti üles ei leia, siis näita muuseumi kassas oma isikukoodiga dokumenti ning pääsedki näitusi nautima! Kaart kehtib ühe aasta ja arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest.

Kogu ideid järgmiseks väljasõiduks lehelt muuseumikaart.ee ja avastusretk muuseumide maailma võib alata!

Mida kingitus sisaldab? Digitaalset muuseumikaarti, millega saad aasta jooksul külastada rohkem kui 100 muuseumi, galeriid ja elamuskeskust üle Eesti.

Kingitus sobib igale inimesele lapsest pensionärini.

KINGITUSEST

Asukoht

Üle Eesti

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

1 aasta.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Muuseumikaart

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Viktoria

Познавательно и увлекательно! Стоит попробовать каждому! Советую!

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta