Mustamäe Elamus Spa külastus perele

4.3 3 tagasisidet

Mustamäe Elamus Spa külastus perele


Tallinn
2-5 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

57,00 €

57,00 €

Kirjeldus

Nautige spaamõnusid kogu perega Mustamäe Elamus Spas

Mustamäe Elamus Spa on Baltikumi suurima saunade ning saunarituaalidega spaa. 21 erinevat sauna, nende hulgas 12 erilist müütilist sauna: aurusaun "Udupilv", soolasaun "Soolatempel", jõgedest inspireeritud "Müstliine jõesäng", kadakasaun "Ürgne kadastik", aroomisaun "Aroma imperium", Eesti suitsusaunast inspireeritud "Hämarik", kodune saun "Vihtlev mesimumm", kümblusvann "Jaapani geiser", „Saunavana pühakoda“ ja lastealal asuv soolaseinaga "Tarkade kivi". Lisaks suurele valikule saunadele leiab Elamus Spast 6 rajaga 25 m sportbasseini, eraldi väikelaste basseini ja lasteala ning erinevaid hoolitsusi, treeninguid, värskendavaid jooke ja maitsvaid suutäisi.

Mida kingitus sisaldab?

• Ajaliselt piiramatu Elamus Spa külastus perele;
• 12 erilahendusega sauna koos huvitavate saunarituaalide ja saunavanadega;
• Lõõgastusbasseinid ja 25 meetrine sportujula koos võimalusega osaleda vesiaeroobika treeningutes;
• Elamusi pakkuv lasteala

Heaks kingituseks neile, kellele meeldivad veemõnud ning vaba aja veetmine koos perega.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

2 täiskasvanut ja kuni kolm last vanuses 6-16 aastat

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Lapsed vanuses 0-3 aastat pääsevad spaasse tasuta, 4-6 aastased lapsed pilet 5 €, 7-16 aastased 15-25 € (täpsem info Elamus Spa kodulehel).


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Mustamäe Spa - Elamus Spa

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

4.3 3 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Karmel Mälk

Elamus spa oli tõeliselt imeline. Piiramatu ajaga, tohtult hea atmosfääriga, baar, saunad ja mõnus lasteala - nii täiskasvanud kui lapsed olid väga õnnelikud ja rahul. Aitäh!

Annika

Jäime väga rahule, kingitus.ee poolt oldi väga vastutulelikud, kui olude sunnil soovisime kinkekaarti pikendada ning Elamus spa oli laste seas suur hitt. Täname!

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta