Lend ründelennukiga L-39 (Šveitsis)

0.0 1 tagasisidet

Lend ründelennukiga L-39 (Šveitsis)


Välismaa
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

3400,00 €

3400,00 €

Kirjeldus

Kindlasti olete te näinud palju filme, kus kangelane lendab äärmuslikel kiirustel ning sooritab pööraseid manöövreid. Suurepärane võimalus proovida G-8 jõudu on nüüd sinu ees. See on tõenäoliselt kõige muljetavaldavam kingitus suureks elevuseks taskukohase hinnaga. Lennud toimuvad aastaringselt kindlaks määratud kuupäevadel. Hind ei sisalda sõidukulusid.

KINGITUSEST

Asukoht

Välismaa

Riietus

Kõik vajalikud riided antakse teenusepakkuja poolt.

Kestus

Tegevuseks koos ettevalmistamisega võib kuluda kuni pool päeva.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Teenust osutatakse, kui ilmastikutingimused on soodsad.

Lisainformatsioon

Sisaldab 25 m. lennuaega. Kaasa on vaja võtta vaid sportlikud riided ja jalanõud. Lend on mõeldud ühele inimesele, kuid pere ja sõbrad saavad lendu pealt vaadata ning toetada osalejat, tervitades tema naasmist Maale. Lisainimene maksab 120 €. Kui tingimused ei ole lennuks sobivad, lükatakse lend edasi.


Teenuse asukoht

Aadress


Teenusepakkuja

Kingitus.ee OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta