Kaevuri kiirkursus Kohtla Kaevanduspargis kahele

1 2 3 4 5 (5)
Kohtla-Nõmme
2 In.

24 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Tule avasta Eesti sügavaim elamus!

Kaevurite kiirkursus Kohtla Kaevanduspargis viib sind tõelistesse kaevanduskäikudesse, kus saad oma kaevuriteadmised ja -oskused proovile panna! Kui tahad tõelisest kaevurielust maigu suhu saada, siis ei jää muud üle, kui kummikud jalga, puhvaika selga, lamp kätte ning juba laskumegi üheskoos 8 meetrit allapool asuvatesse käikudesse! Sest kus mujal, kui maa all näed, kuuled ja tunned just seda, mida mehed, kes mitukümmend aastat igapäevaselt maa all rasket tööd tegid, kogeda võisid.

Mida kingitus sisaldab? Teekond läbitakse giidiga hämmastavate kaevanduslugude ja põnevate tegevuste saatel. Kiirkursusel tutvutakse kaevurite tööpaikade ja maa-aluse lõhkeainelaoga, oma silmaga saab näha ning käega katsuda kaevandustehnikat ning sõita kaevurite kombel tõelise maa-aluse rongiga. Tööpäeva lõpuks saavad tublid kiirkursusel osalenud kaevurid tasustatud ja autasustatud.


Asukoht

Kohtla-Nõmme

Riietus

Soojad riided.

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Aeg tuleb ette broneerida võttes ühendust teenusepakkujaga. Võimalus tellida kohapeal ka kaevurilõuna. Kursus toimub kui vajalik osalejate miinimumarv 10 on täitunud. Juhul kui tulla kahekesi lisandub giiditasu 20€.


Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta