Ekstreemne saunaelamus koobassaunas
Kutsume sind sõpradega Võrumaale nautima ainulaadse koobassauna võlusid. Koobassaun on pooleldi ehitatud maa sisse ja neid leidus eelmise sajandi algul üsna rohkesti. Koobassauna leil on tugev, samas niiske, suitsu ja mulla lõhnaga. Saunast väljudes võite hüpata külmaveetünni, saamaks korralik saunamõnu osaliseks. Lisaks koobassaunale saate kasutada sooja veega kümblustünni ning mõlemaid saunamõnusid saate nautida kasvõi öö läbi. Pakett on viiele inimesele majutusega Nogo Turismitalu kaheses sviidis ja kolmeses toas.
Võru
Riietusele nõuded puuduvad.
2 päeva.
1-5 inimest.
Aastaringselt.
Kingitus on viiele inimesele majutusega Nogo Turismitalu kaheses sviidis ja kolmeses toas.
Aadress
Soovitame vaadata ka:
Kliendid on öelnud
Tere!
Olime tõesti imelises kohas. Ümberringi vaikus, mida rikuvad ainult sookurgede häälitsused, kupliline maastik ning tunne, et oled tsivilisatsioonist eemal. Mida enam tahta!
Koobassaun on ainulaadne. Suitsusauna lõhn, sees põlevad küünlad ja külma vee tünn väljas on suurepärane komplekt. Ka tünnisaun on nauditav, kui väljas on juba pime ja jahe.
Meie arust tuleb plusspunkte jagada väliköögi eest. Ka numbritoad oma raha väärt.
Väga nutikad lahendused aida ja sahvriga.
See on koht, kus tuleb kord elus ära käia.
Lugupidamisega Janika