Ekstreemne saunaelamus koobassaunas

0.0 0 tagasisidet

Ekstreemne saunaelamus koobassaunas


Võru
5 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

299,00 €

299,00 €

Kirjeldus

Kutsume sind sõpradega Võrumaale nautima ainulaadse koobassauna võlusid. Koobassaun on pooleldi ehitatud maa sisse ja neid leidus eelmise sajandi algul üsna rohkesti. Koobassauna leil on tugev, samas niiske, suitsu ja mulla lõhnaga. Saunast väljudes võite hüpata külmaveetünni, saamaks korralik saunamõnu osaliseks. Lisaks koobassaunale saate kasutada sooja veega kümblustünni ning mõlemaid saunamõnusid saate nautida kasvõi öö läbi. Pakett on viiele inimesele majutusega Nogo Turismitalu kaheses sviidis ja kolmeses toas.

KINGITUSEST

Asukoht

Võru

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

2 päeva.

Osalejad

1-5 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kingitus on viiele inimesele majutusega Nogo Turismitalu kaheses sviidis ja kolmeses toas.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Saunamaa

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Kliendid on öelnud

Jaanika

Tere!
Olime tõesti imelises kohas. Ümberringi vaikus, mida rikuvad ainult sookurgede häälitsused, kupliline maastik ning tunne, et oled tsivilisatsioonist eemal. Mida enam tahta!
Koobassaun on ainulaadne. Suitsusauna lõhn, sees põlevad küünlad ja külma vee tünn väljas on suurepärane komplekt. Ka tünnisaun on nauditav, kui väljas on juba pime ja jahe.
Meie arust tuleb plusspunkte jagada väliköögi eest. Ka numbritoad oma raha väärt.
Väga nutikad lahendused aida ja sahvriga.
See on koht, kus tuleb kord elus ära käia.
Lugupidamisega Janika

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta