Kutsu astroloogid enda üritusele!

Uus!
0.0 0 tagasisidet

Kutsu astroloogid enda üritusele!


Tallinn ja Harjumaa
1-12 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

300,00 €

300,00 €

Kirjeldus

Põnevad taipamised ja enda paremini mõistmine astroloogilise sünnikaardi analüüsilt

Horoskoobid ja kosmiline maailm on paelunud inimesi juba aastatuhandeid – nüüd on aeg tuua see maagia ka oma üritusele!

Otsid midagi erilist, mis muudaks sinu sündmuse tõeliselt meeldejäävaks? Kutsu kogenud astroloogid oma üritusele ja kingi külalistele unustamatu elamus.

Astroloogiline sünnikaart on justkui sinu isiklik teejuhis, mis toob esile sinu unikaalsed võimalused ja elutee valikud. Soovid teada saada, mis on sinu elu eesmärk ja missioon? Miks mõned väljakutsed on keerulisemad kui teised? Milline karjäärivalik oleks sulle kõige sobivam? Kuidas suhted kujundavad sinu arengut? Milliseid oskusi ja andeid tasub endas arendada? Või millised sündmused võivad lähitulevikus sinu elu mõjutada? Astroloogid Mirjam ja Piret aitavad sul leida vastuseid neile küsimustele.
Astroloogilise sünnikaardi analüüs pakub põnevaid avastusi ja aitab sügavamalt mõista iseennast. 

Mida kingitus sisaldab? Enne üritust soovivad astroloogid kõikide osalejate sünniandmed (kellaaeg, kuupäev, aasta ja linn), et koostada igaühe isiklik sünnikaart. Selle põhjal tehakse põhjalik analüüs ja tulemusi jagatakse ürituse ajal. Kokku ollakse teie käsutuses 1,5 tundi. Keskmiselt kulub ühe osaleja jaoks 15 minutit, seega mahub selle aja sisse kuni 12 inimest. Mida väiksem on seltskond, seda rohkem on aega iga inimesega personaalselt suhtlemiseks.

Astroloogid toovad taevase tarkuse otse sinu üritusele, olgu selleks tüdrukute- ja poissmeesteõhtud, pulmad, firmapeod, festivalid, muusikaüritused, privaatsed koosviibimised sõpradega või tähtpäevad nagu jõulud, sünnipäevad ja aastapäevad.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn ja Harjumaa

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

1,5 tundi.

Osalejad

1-12 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kosmilised üritused

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Soovitame vaadata ka: