Vabastava hingamise individuaalseanss

0.0 0 tagasisidet

Vabastava hingamise individuaalseanss


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

100,00 €

100,00 €

Kirjeldus

Oled sa valmis sügavateks muutusteks? Soovid kogeda midagi erakordset?

Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise süsteem® (BBTRS®) on uus lähenemine kehale orienteeritud tervendamises. See põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumise ja tantsuga; spetsiaalse puudutuste- ja kehatöö tehnikatel; keha tuumas oleva pinge vabastamise harjutustel; õrnal emotsioonide vabastamisel ja meditatsioonipraktikate oskuslikul kombineerimisel.

Biodynamic Breath & Trauma Release System® on välja kasvanud Wilhelm Reich’i terapeutilisest lähenemisest pehmetele kudedele ja Peter Levine trauma tervendamise mudelitest. Süsteem baseerub kehas ja mõttemustrites kinniolevate pingekollete tuvastamisel. Teraapia on loodud selleks, et murda läbi keha erinevatest kaitsekihtidest ning vabastada nende tehnikatega mentaalne, füüsiline ja emotsionaalne pinge nii kehast kui meelest. Selle tulemusena aitab BBTRS ® vähendada ja puhastada meie sügavaid primaarseid, religiooni ja ühiskonnaga seotud uskumusi.

Seansi jooksul sa saad puhata oma kontrollivast meelest, mida kutsutakse ka „egoks“, mis on seotud sinu ajutüvi algsete funktsioonidega. Sellegipoolest oled sa suuteline suhtlema minuga igal ajal (isegi siis, kui sa seda ei taha).

Sul aidatakse jõuda sellisesse imelisse seisundisse, mille maagia hakkab sulle peatselt meeldima!

Seansi ajal hoitakse ruumi ja reageeritakse turvalise BBTRS® metoodika ning muusikapalade vahetustega, mida koged madratsil lebades.

Sind juhatatakse läbi seansi spetsiaalse väljaõppe saanud Body Awareness Institute sertifitseeritud BBTRS praktiku poolt.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Palun tule meie kohtumisele mugavate, keha jaoks vabade riietega, mitte kanda seelikut ega kleiti. Ilma vööta ja muu kitsa riietuseta. Palun mitte kasutada huulepulka, vältige jumestust ja küünelakki. Meie kohtumisel pole vaja kanda ehteid.

Kestvus

1,5-2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Oodatud on kõik. Vabastav hingamine ei eelda väljapaistvaid füüsilisi võimeid, praktika kohandatakse vastavalt osaleja vanusele ja tervislikule seisule.

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Teadlik Hingamine

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet