2-tunnine matk hobusega looduses (2 inimesele)

1 2 3 4 5 (30)
Hingu küla, Kernu
2 In.

75 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Tule ratsuta vabas looduses, seikle mööda metsaradu, rända mööda põlde, tunne ennast vabana värskes õhus ja unusta argipäeva mured!

Tänapäeval on inimestel alatihti kiire, raske on leida aega iseendale. Ratsutamine looduses on võimalus elada hetkes. Nautida hobuse rahulikku kiigutavat liikumist ning silmailu, mida Eestimaa loodus meile pakub. Hobuteenused OÜ meeskond ja sõbralikud hobused soovivad pakkuda kosutust Sinu hingele ning mõõdukat treeningut kehale. Oluline on inimene, mitte tema varasem kogemus ja oskused.

Mida kingitus sisaldab? Kahte tundi hobusega looduses ratsutamist kogenud juhi saatel + turvakiivri laenutust.

Asukoht

Hingu küla, Kernu

Riietus

Ratsutamisel on nõutud pikad püksid ja kinnised jalatsid. Kõrged kontsad ei ole lubatud. Külma ilma puhul nõutud soojad riided k.a sõrmkindad. Te tulete maale – riided võivad saada mustaks.

Kestus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Eelnev ratsutamiskogemus ei ole oluline. Maastikule ei võeta alla 12 aastaseid lapsi, kes pole varem ratsutamistrennis käinud. Kingitus loetakse kasutatuks, kui broneeritud ajal kohale ei ilmuta ning sellest ei teavitata vähemalt 24h ette.Kliendid on öelnud (3)

KT

Kui Sulle hobused meeldivad, siis kindlasti on see väärt kogemus! Juhendaja oli supertore ja väga sõbralik ning rääkis põnevaid lugusid hobustest ja loomade psühholoogiast. Väga mõnus oli veeta osa päevast rahulikult mööda põlde ja erinevaid metsaradu ratsutades. Jättis väga hea tunde mitmeks päevaks!

oksana

Ilus koht,külalislahked inimesed. Saime väga hea elamuse. Kindlasti võtke kaasa maiustusi hobustele.

Anne-M

Voucherilt ja infot lugedes saime aru et hobusega matk looduses on mööda metsaradu. Aga tegelikult oli kahe tunnine matk mööda põlluääri mis oli täiesti üksluine sest polnud väga midagi ringi vaadata ja 2h hobusel lihtsalt jalutada läks lõpus juba igavaks sest jalad jäid kangeks. Ka hobused hakkasid närvilisemaks minema kuna kärbsed ja parmud tiirlesid ümber neil. Mingi 1h oleks täiesti paras olnud. Aga lõpus sai platsil traavida ja juhendaja oli väga tore. Üldiselt kokkuvõttes jäime väga rahule :)

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta