Menüü

Loosiratta kampaania tingimused


1. Käesolevas kampaanias osalemisega nõustute (i) järgima käesolevaid tingimusi, sealhulgas kõiki osalemiskriteeriume, ja (ii) nõustute olema seotud korraldaja (allpool määratletud) otsustega, mis on lõplikud ja siduvad kõikides kampaaniaga seotud aspektides.
2. Kingitus.ee (registrikood 11472156), mille juriidiline aadress on Paavli tn 5a/1 Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10412 (“korraldaja”), on antud kampaania läbiviija.
3. Käesolevad tingimused on osa ja kehtivad lisaks korraldaja teenuste kasutamise üldtingimustele (mida saab vaadata [https://www.kingitus.ee/tingimused/] ning kõikidele teenusespetsiifilistele tingimustele, kaasa arvatud [https://www.kingitus.ee/privaatsuspoliitika/].

Mis on käesoleva kampaania sisu?


1. Kampaania kehtib Kingitus.ee füüsilistes poodides perioodil 28.mai 2024 kuni 30.september 2024.
2. Osalemised kampaaniates ei ole piiratud, kampaaniat võib kasutada korduvalt.
3. Kampaanias osaleja on füüsiline isik, kes teeb oste füüsilises poes ajavahemikul 28.mai 2024 kuni 30.september 2024.
4. Kampaania perioodi jooksul paikneb loosiratas teatud ajavahemikeks valitud füüsilises kaupluses. Täpsemad kuupäevad ja perioodid on avaldatud sotsiaalmeedia kanalites.
5. Kampaaniat saab kasutada ühe ostu puhul.
6. Kampaaniat ei ole lubatud kombineerida teiste käimasolevate kampaaniatega.
7. Kampaania sisaldab loosiratta keerutamist üks kord iga ostu puhul, keerutuse tulemus sõltub loosiratta näidust.
8. Kampaania raames pakutavad soodustused ja auhinnad hõlmavad 5%, 10% või 15% allahindlust valitud elamustele, tasuta aksessuaari (kingikott või ümbrik), võimalust keerutada loosiratast uuesti, Kingitus.ee meenet ning osalemisvõimalust peaauhinna loosimises, mille peaauhinnaks on Maagiline Õhtusöök kahele.
9. Kõik peaauhinna loosimise kupongid kogutakse kampaaniaperioodi vältel, mis kestab alates 28.maist 2024 kuni 30.septembrini 2024. Peaauhind loositakse välja 1.oktoobril 2024. Võitjat teavitatakse võidust e-posti teel.

Muud olulised õiguslikud aspektid:

1. Korraldajal on õigus igal ajahetkel ja aeg-ajalt muuta või lõpetada käesolevat kampaaniat ilma eelneva etteteatamiseta. Korraldaja otsused seoses käesoleva kampaaniaga on lõplikud ja siduvad.
2. Korraldajal on õigus igal ajal muuta või täiendada neid tingimusi. Muudetud tingimused avaldatakse käesoleval lehel.
3. Korraldajal on õigus: (i) igaveseks diskvalifitseerida kampaaniast isikud, kes tema hinnangul on tahtlikult rikkunud neid tingimusi; ning (ii) tühistada, peatada ja/või muuta kampaaniat vastutuseta, kui pettus, viirus või muu tegur, mis ei ole korraldaja mõistliku kontrolli all, takistab kampaania haldamist, toimimist või nõuetekohast kasutamist, nagu määrab korraldaja oma ainupädevuses.
4. Korraldaja töötleb osalejate isikuandmeid vastavalt korraldaja privaatsuspoliitikale.
5. Käesolevaid kampaania tingimusi reguleerib ja tõlgendatakse ainult Eesti Vabariigi seaduste järgi.
6. Kõik kampaaniaga seotud ja/või selle täitmise kohta esitatud kaebused tuleb esitada kirjalikult ja saata korraldajale e-posti aadressil info@kingitus.ee. Kaebustele vastatakse hiljemalt 14 päeva jooksul alates kaebuse saamise kuupäevast.
Kampaania tingimused on saadaval siin: https://www.kingitus.ee/loosiratta-kampaania/