Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Vene safari - Retk Peipsi taha

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Vene safari - Retk Peipsi taha


Lähi-Venemaa
1-4 In.

1120 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
1120 €

Unikaalne reis Lähi-Venemaale safaridžiibiga

Sul on väike seltskond, kellega soovid kogeda midagi sootuks erilist? Kolmepäevane safariretk Lähi-Venemaale on just see, mida vajad. Soovi korral ja kokkuleppel on võimalik Venemaa safari kuhu iganes - Karjala, Siber või Tšetšeenia.

Sangaste Safari missiooniks on külalistele pakkuda meeldejäävaid ja adrenaliinirikkaid seiklusi. Kogenud giidi saatel saab seigelda maastikudžiibiga imelistes kohtades, kuulata lugusid ning nautida suurepäraseid rukkiküla maitseid.

Mida elamuskingitus sisaldab?
Väljasõit varahommikul kohast, mis sobib seltskonnale (Tallinn, Tartu, Pärnu vm). Piiriületus Koidulas, seejärel istumine safariautosse.
Minnakse vaatama Petseri linna ja kloostrit, Seto talumuuseumit Radaja külas, Mõla kloostrit ja küla, Irboska muinaslinnust, viikingikalmistut ja keskaegset kindlust ning tehakse Seto külävüü (retk läbi ajalooliste seto külade).
Safari käigus külastatakse ka Dubrovka meetalu, Dubnik’i jaanalinnufarmi, Pihkva kremli ja vanalinna, Jäälahingu monumenti, Talabi arhipelaagi Pihkva järvel, Elizarovo kloostrit ja küla.
Saate osa kalapüügist Peipsi järve jääl, ehtsast vene saunast ja paljust muust põnevast


KINGITUSEST

Asukoht

Lähi-Venemaa

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

3 päeva.

Osalejad

4 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Kingitus sisaldab kolmepäevase Venemaa-safari kõiki kulusid (transport, safariretk, külastused, toit, saun, majutused, üllatused…). Lisandub viisa vormistamise kulu.


Teenusepakkuja


Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta