Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Terviseuuringu pakett “Tervisesportlane"

(4)
Asukoht
Tallinn
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

Vali kingitus

139 €

Osta

Terviseuuringud.ee uuringud on preventiivsed ja suunatud peamiselt tervetele inimestele, kes hoolivad oma tervisest. Soovides maandada tervisega seotud riske ja nautida täisväärtuslikku aktiivset elustiili.

Terviseuuringud.ee on spetsialiseerunud elektrokardiograafia (EKG) koormustestidele, vere kliinilise ja biokeemilistele uuringutele ehk inimkeha peamiste organite funktsionaalsele diagnostikale ja analüüsimisele. Loomulikult on ka võimalus saada ekspertarvamust ja soovitusi.

Peamised seadmed, mida Terviseuuringud.ee kasutab on Šveitsist pärit maailma juhtivalt meditsiiniseadmeid valmistavalt ettevõttelt Schiller (schiller.ch/). Sama ettevõtte seadmetega teostatakse terviseuuringuid näiteks FC Barcelona ja Machester United spordiklubides ja paljudes tuntud haiglates.

Mida kingitus sisaldab?
• arsti konsultatsiooni
• keha koostise analüüsi (sh rasvaprotsendi, lihasmassi, luu mineraalmassi, kehamassi-indeksi, baasainevahetuse väärtuse, metaboolse vasnuse, keha veesisalduse, visteraalse rasva taseme määramist)
• spirograafia (kopsu uuring)
• EKG rahulolekus
• EKG koormustest
• kompleksne vereanalüüs, koosneb 12st organismis funktsiooni näitajast
• pulsitsoonide määramist
• tulemuste analüüsi

Koormustest aitab hinnata tervislikku seisundit. Koormuse ajal on võimalik hinnata südameveresoonkonna funktsionaalset tööd ja tuvastada häireid, mida rahuolekus ei ole võimalik tuvastada.

Terviseuuringutele on soovituslik tulla enne treeningutega alustamist või kui on plaanis minna mõnele rahvaspordi üritusele. Samas on oluline käia regulaarselt terviseuuringutel, kui soovite säilitada aktiivset ja täisväärtuslikku elustiili.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordiriided ja jalanõud.

Kestus

1,5-2 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid