Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

SÜSI Grill & Chill hõrgutav kahekäiguline õhtusöök kahele

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

SÜSI Grill & Chill hõrgutav kahekäiguline õhtusöök kahele


T1 kaubanduskeskus
1-2 In.

55 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
55 €

Kasutades elavat tuld Josperi söegrillil, valmistab SÜSI Grill & Chill grillroogasid, house-made-burgereid, tänavatoite, pastasid, värskeid salateid, vegantoite ja ettearvamatuid desserte. Peale selle on SÜSI Grill & Chillis tähtsal kohal värskelt pressitud mahlad, smuutid, jäätisekokteilid, kohapeal valmistatud limonaadid ja jääteed. Mainimist väärivad ka rahvusvaheliselt hinnatud veinid ja kokteilid.

SÜSI Grill & Chilli stiilne interjöör, laitmatu teenindus ja eelkõige möödapääsmatult ahvatlev toiduvalik garanteerivad meeldivalt unustamatu elamuse igal külastusel. Kõik grillroad valmivad elava tulega Josperi söegrillil ja eranditult ülikvaliteetsest toorainest. Josperi grill tagab roogade mahlasuse ja tekstuuri.

 

Mida kingitus sisaldab? 2-käigulist õhtusööki kahele inimesele. Pearoa ja desserdi saab valida hõrgust grillmenüüst. Lisaks pakutakse toidu kõrvale pokaal punast või valget majaveini.

 


KINGITUSEST

Asukoht

T1 kaubanduskeskus

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

 Pakkumine ei sisalda marmorsteiki

 Teised valikud


Kliendid on öelnud (2)

Kommentaare(2)
1 2 3 4 5
Anni

Väga maitsev toit, meeldiv teenindus. Karsklasena lubati vein vahetada ka muu joogi vastu, mis oli väga tore. Läheksin teinekordki.

Kelly

Tegemist on ühe meeldivalt hubase söögikohaga T1 kaubanduskeskuses, kus on kiire ja korralik teenindus, rääkimata nende rikkalikust menüüst. Taimetoitlasena mõtlen ma pidevalt tuttavatega sööma minnes, kas saan ka ise midagi hamba alla, kuid SÜSI-s ei pidanud ma selle pärast muretsema - valikut on seal tõepoolest igale maitsele! Toidu kõrvale pakuti ka klaasikest majaveini, mis sobis minu tellitud toiduga ideaalselt kokku.

1

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta