Seksikas longboardi fotosessioon

0.0 0 tagasisidet

Seksikas longboardi fotosessioon


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

295,00 €

295,00 €

Kirjeldus

Kuum fotosessioon, mille tulemusena valmib SInu pildiga longboard

Fotosessioon, mille käigus tuuakse välja naise kõige ilusamad küljed ning jäädvustatakse need ühe ainulaadse longboardi laua peale. Fotograafiks on väga andekas Gerli Jalakas, kes oma soojuse ja avatud olekuga suudab iga naise panna end kaamera ees enesekindlalt tundma. Sessioon lepitakse kokku vastavalt kliendi soovile, kas siseruumides või välitingimustes. 

PS! Tegemist on väga ägeda kingiideega, mille naine saab teha kingiks oma mehele. Või siis korralda meeldejääv üritus ühe ainulaadse elamusega!

Mida kingitus sisaldab? Fotosessiooni Tallinna piires, mille käigus valmib galerii fotosid. Kliendi lemmik kantakse disainina longboardi peale. Longboardi saab klient komplektina, mis tähendab, et juurde kuuluvad ka väga kvaliteetsed trukid ja rattad, mis teevad sellest täiesti funktsionaalse toote.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riided, millega soovite jääda piltidele.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Mogul

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta