Rulluisukooli 5-korra kaart

0.0 4 tagasisidet

Rulluisukooli 5-korra kaart


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

30,00 €

30,00 €

Kirjeldus

RULLUISUKOOLI ABIGA LÕBUSALT VEEREMA!

See kingitus hõlmab viit rulluisutreeningut kahe kuu vältel. Regulaarsetel treeningutel saab õpilane üle rulluisutamisega seotud hirmudest ja omandab oma liigutustes hea kontrolli. Lisaks platsitreeningutele toimuvad Rulluisukoolis iganädalaselt ka ühissõidud.

NB! Treeningud toimuvad ainult eesti keeles.

Rulluisukool õpetab sind osavamalt veerema! Rulluisutreeningud toimuvad igas vanuses ja igal tasemel huvilisele. Võimalik osaleda lõbusates rühmatreeningutes või võtta personaalseid eratunde.

Mida kingitus sisaldab? Rulluisukooli 5-korra kaarti. Kaart sisaldab viit vabalt valitud platsi- või sõidutreeningut. Üks treening kestab vastavalt vanusele/tasemele 1-1,5h.

Mida kingitus sisaldab? Rulluisukooli 5-korra kaarti. Kaart sisaldab viit vabalt valitud platsi- või sõidutreeningut. Üks treening kestab vastavalt vanusele/tasemele 1-1,5h.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided.

Kestus

2 kuud alates esimesest treeningust

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Suve periood.

Lisainformatsioon

Rulluisukooli tunniplaani leiab siit: www.rulluisukool.ee/rulluisutreeningud/tunniplaan/

Rulluisukooli treeningud toimuvad iga ilmaga!

Rulluisukooli hooaeg kestab maist septembrini. 5-korra kaart kehtib kaks kuud, alustades esimesest treeningust.

Riietus pigem sportlik. Endal võiksid olemas olla rulluisud ja kaitsmed (käe-, põlve- ja soovi korral ka küünarnukikaitsmed). Kindlasti peaks peas olema kiiver! Kogu rulluisuvarustust on võimalik laenutada ka Pirita velodroomi kõrval asuvast Tervisespordikeskusest.

 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Rulluisukool

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 4 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta