Ronimissessioon seltskonnale

0.0 0 tagasisidet

Ronimissessioon seltskonnale


Tallinn
1-6 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

80,00 €

80,00 €

Kirjeldus

Bouldering is new fitness!

Otsid kinki oma aktiivsele sõbrale või soovid niisama jagada vahvat kogemust sõprade või perekonnaga? Ronimine on ideaalne ajaveetmisvõimalus igas eas ja vormis lastele ja täiskasvanutele.
Baltimaade suurimas boulderhallis, Kivi Climbing ronimiskeskuses, ootavad sind kogenud instruktorid ja suur hulk põnevaid radu, mis vajavad nuputamisoskust, osavust ja ka jõudu.

Boulderdamine on ronimise üks alaliike, kus ronitakse madalal seinal lühikesi radu ja ohutuse tagamiseks on seina alune osa kaetud paksu matiga, millele on turvaline kukkuda. Kivi keskuse seinad on kuni 4.5 m kõrged. Ronimistreeningud arendavad nii tasakaalu, jõudu, koordinatsiooni kui ka keskendumisvõimet. Kas teadsid, et ronimine on ka värske olümpiaala?

Mida kingitus sisaldab? 

• Personaalset instruktorit kuuele inimesele 1,5 tunniks
• Sissepääsu saali
• Varustuse renti

 

Elamus on sobilik alates 4. eluaastast kõigile, kellele meeldib ja kes tohivad ennast aktiivselt liigutada.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Mugavad riided. Spordiriided.

Kestus

1,5 tundi.

Osalejad

1-6 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine vähemalt nädal ette.

Vanusepiirangut ei ole, alla 18aastastel peab olema täidetud lapsevanema nõusolekuvorm või kaasas olema saatja.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Kivi Climbing

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta