Õhtusöök restoranis Wesset

1 2 3 4 5 (7)
Art Deco stiilis mahedates toonides hubases restoranisaalis pakutakse eesti köögi mõjutustega euroopalikke ja aasiapäraseid roogasid. Suvel on avatud stiilne Päikeseterrass, kus saab lasta hea maitsta eesti parimal õllel ja mahlastel grill-lihadel. Seda kõike saab nautida suviste muusikarütmide saatel.

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

Piiramatu aeg.

Osalejad

Osalejate arv on piiramatu.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Antud kinkekaart on väärtusega 30€. Hind sisaldab kinkekaardi väärtuses menüüs olevat vabalt valitud toitu ja/või jooke. Summa, mis ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb tasuda vastavalt menüüs olevale hinnakirjale.Kliendid on öelnud (15)

Meeldis

Jäime väga rahule teenindusega - teenindaja oli kiire, lahke ja kompetentne. Tutvustas suure asjatundlikkusega roogi ja nende komponente. Veini serveeris õigel temperatuuril ning õigel viisil. Vaatamata klientide arvukusele hoidis kõigil ja kõigel silma peal. Road, mida tellisime, olid väga maitsvad ning kaunilt serveeritud. Soovitame soojalt!

Õhtusöök Wessetis

Väga hea toit ja teenindus. Kena õhkkond.

Õhtusöök VillaWessetis

Restoran VillaWesset asub Pärnus hästi leitaval kohal ja jalutusteekonna kaugusel. Meeldiv teenindus ja kaunilt serveeritud toit. Täname!

Meeli Kuura

Wessetis on väga head söögid ja meeldiv teenindus, broneerima ei pidanud, sai lihtsalt igal ajal minna ja esitada kinkekaardi.

piret

kõik oli meeldiv. Toit maitsev, teenindus sõbralik.

1 2 3
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta