Mäng "Armastuse meri" paaridele

Uus! Video
0.0 0 tagasisidet

Mäng "Armastuse meri" paaridele


Tallinn
2 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

150,00 €

150,00 €

Kirjeldus

Avasta õnneliku suhte saladus!

Kas teadsid, et oskus armastust vastu võtta või jagada võib paljudele tunduda suure väljakutsena? Mõnikord ehitatakse endale ise suured müürid oma südame ümber. Ainsaks eesmärgiks on end kaitsta ja peita armastuse eest. Lahenduseks on julgus riskida, elada, armastada, armastust jagada ja vastu võtta. Alusta sellega juba täna!

Mida kingitus sisaldab? Tantra Estonia koolitaja Kristiina Merimaa viib läbi avardavaid mänge paaridele, et parandada suhteid, olla rohkem avatud, lähedasemad, usaldavamad, avameelsemad ja mõistvamad. "Armastuse meri" on üllatusterohke mäng, mis täidab teie mõlema salasoovid ning toob rohkem lähedust teie suhtesse. Mängu kestuseks on kaks tundi ning seda viiakse läbi Tantra Estonia stuudios, online-is või soovi korral looduses (soojal ajal).

"Armastuse meri" näol on tegemist autorimänguga, mis on loodud koolitaja Kristiina Merimaa teadmiste ja kogemuste põhjal keha- ja paariterapeudi ning psühholoogina.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestus

2 tundi.

Osalejad

2 inimest

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. 


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Armastuse Puudutus OÜ

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta