Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta

655 9165 (E-R 9-17.30) 

Lohesurfi algkoolitus Pärnus

(1)
Asukoht
Pärnu
Osalejad
1
Hooaeg
Aastaringselt
Kehtiv
12 kuud

90 €

Osta

Lohesurfi peetakse ekstreemspordialaks, kuid tegelikult sobib see kõigile, ei ole füüsiliselt raske ja on väga hea aeroobne iseseisev treening

Pärnu rand on mandri Eesti üks parimaid ja kõige populaarsem surfirand, kuna pikalt on madal, liivane põhi ja pole kive ega muid ohtlikke objekte. Selleks tullaksegi õppima just Pärnu. Ainukese kohaliku surfikeskusena koolitab MaxWave lohelennutamist aastaringselt, olgu suvi, kevad, sügis või talv.

Mida kingitus sisaldab? 3 tunnisel koolitusel õpitakse väga kogenud MaxWave lohekoolitajate juhendamisel suure lohe lennutamine korralikult selgeks, et saaksid hiljem jätkata järgmiste tasemetega lauale saamiseks.
Koolitusvarustuseks on kõige kvaliteetsem maailmatuntud Naish lohevarustus, mis toimib turvaliselt ja millega on väga kerge õppida. Õpilaste turvalisus ja kiire areng on alati esikohal.

MaxWave Surf on ainuke 2007 aastast aastaringselt Pärnus tegutsev surfikeskus, kus saab külastada ka Pärnu ainukest surfipoodi, rentida parimat surfivarustust või võtta surfikoolitusi. Asume Pärnu rannapromenaadi lõpus surfialas otse surfitegevuse keskel. Meie koolitajateks on väga pika IKO koolituskogemusega oma ala professionaalid, kes on ka mitmekordsed Eesti meistrid, seega õpite tõelistelt oma ala professionaalidelt.

Asukoht

Pärnu

Riietus

Valige riided vastavalt ilmastikuoludele.

Kestus

3 tundi.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt. Parimad ilmad on nõrk või keskmise tugevusega tuul.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev registreerimine! Koolituse läbides on võimalik MaxWave surfikeskuset osta või rentida nii uut kui kasutatud surfivarustust parimate hindadega.

Saada enda e-mailile eKingitusest näidis

 

Teenusepakkuja

Pärnu surfikeskus

Kõik teenused
Kirjuta kommentaar
Elamuse hinnang
Kommentaaride reeglid