Jäädvusta hetk fotosessioonil

Uus!
5.0 1 tagasisidet

Jäädvusta hetk fotosessioonil


Pärnu ja Pärnumaa
1-6 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

110,00 €

110,00 €

Kirjeldus

Õnn on hetkes. Jäädvusta see hetk fotol

Fotosessioon on hea võimalus õnnelike emotsioonide ja ainukordsete hetkede jäädvustamiseks. 
Iga aeg aastas on ainulaadne ja ilus ning igal aastaajal saab teha kauneid ja omanäolisi fotosid. P&M PhotoStudio fotosessioon Pärnus viiakse läbi sulle sobivas kohas, kas armsas vanalinnas, kaunis pargis või kõikide lemmikus – Pärnu rannas. Kui soovid fotosid, mille taustaks loodus, siis vali sessiooni asukohaks Valgeranna ümbrus, kus on kaunid metsateed ja imelised valge liivaga rannad.

Mida kingitus sisaldab?
 60-minutilist fotosessiooni sinu valitud või fotograafi poolt soovitatud asukohas Pärnus või selle lähiümbruses. Sessiooni tulemusena valmib 30 suureformaadilist pildifaili, kõik läbinud fototöötluse ja retušeerimise.
Soojal ajal pakutakse ka tasuta vett.

Fotosessioon Pärnus või selle lähiümbruses on suurepärane kingiidee igaks tähtpäevaks.

KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu ja Pärnumaa

Riietus

Riided, millega soovite jääda piltidele.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1-6 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.
Rohkemate piltide soovil rakendub lisatasu.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

P&M Photo

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

5.0 1 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta