Füsioteraapia

Järele proovitud!
0.0 1 tagasisidet

Füsioteraapia


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

55,00 €

55,00 €

Kirjeldus

Keha ei tööta enam nii nagu vaja? Füsioterapeut aitab

Füsioteraapia sobib hästi istuva tööviisiga või füüsilist tööd tegevatele inimestele. Füsioteraapia on kehalistel harjutustel, asendravil, füüsikalistel meetoditel ja massaažil põhinev taastusravi osa. Füsioteraapia eesmärgiks on võimalike tervisekahjustuste ennetamine, liigeste liikuvusulatuse ja lihaste jõu säilitamine või parandamine, häirunud funktsioonide taastamine ning valu leevendamine. Füsioteraapia sobib sporditrauma järgselt, pärast ning enne operatsiooni, ülekoormusvigastuste korral ning sporditraumade ja ülekoormusvigastuste ennetamiseks.

Fysiopark on 2011. aastal asutatud unikaalne massaazi ja liikumisravi keskus Tallinnas. Tänaseks Eesti juhtivaks teraapiakeskuseks kasvanud Fysiopark pakub võrdselt tähelepanu nii olümpiavõitjatele, noorsportlastele, kontoritöötajatele kui vanavanematele. Nende professionaalsed terapeudid ja esmaklassilised vahendid tagavad kvaliteetse töö tulemuse. Hubane õhkkond ja meeldiv teenindus loob nauditavaks iga hetke.

Mida kingitus sisaldab? 60-minutiline teraapiaseanss hõlmab endas esmast hindamist, kliendi vajaduste väljaselgitamist, kliendi nõustamist, individuaalset harjutusprogrammi koostamist ning teraapia läbiviimist spetsialisti juhendamisel.

Fysioparki missiooniks on pakkuda igale oma kliendile personaalset ning esmaklassilist teenust, kasutades kogu meeskonna teadmisi ja oskusi, et ennetada vigastusi või tagada kliendi taastumine ja kvaliteetne igapäevane elu.


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Fysiopark

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 1 tagasisidet

Järele proovitud!

Marta
Marta

Minust sai füsioteraapia fänn!

Varasemalt ei olnud ma füsioteraapiga kokku puutunud, kuna otsest vajadust pole olnud. Fysiopark oma professionaalsete töötajate ja teenindusega tegid minust füsioteraapia fänni. Seansi alguses füsioterapeut Maris uuris, millised probleemid vaevavad ning tegi ise ülevaatuse. Sellele järgnes mõnusas õhkkonnas füsioterapeuti juhendamisel harjutused, mis pikemal tegemisel peaksid probleemid lahendama. Seanssi lõpus saab kaasa samade harjutustega lehe, et midagi meelest ei läheks. Olen nüüd harjutusi teinud üpris palju ja tõesti, elukvaliteet on paranenud. Soovitaks kõigile korra füsioterapeuti külastada, isegi kui millegi üle kurta pole, et saaks kindluse ja enda kohta rohkem teada.

Miks seda elamust kogeda?

Meeldiv teenindus
• Personaalne lähenemine
• Saad kaasa harjutuslehe, mida soovitatakse kodus teha