"Ekstra sportlikute naudingute pakett'' Pärnu Kehastuudios

0.0 0 tagasisidet

"Ekstra sportlikute naudingute pakett'' Pärnu Kehastuudios


Pärnu
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

260,00 €

260,00 €

Kirjeldus

Pärnu Kehastuudio - mitte lihtsalt tavaline salong!

Pärnu Kehastuudios pakutakse peamiselt salenemisele ning keha modelleerimisele suunatud protseduure. Kehastuudio eesmärgiks on tagada klientide rahulolu ning soov aidata neil tunda end õnnelikuna, pealaest jalatallani.

Mida kingitus sisaldab? 


• 3x EMS trenn

EMS on treening, kus jõusaali ega jooksurajale higistama minema ei pea, aga saavutad samad tulemused lühema ajaga. Tegemist on personaaltreeninguga, kus esmalt kaardistatakse kliendi eesmärgid ja seejärel liigutakse järjepidevalt üheskoos nende suunas. Treening kestab kõigest 20 minutit ja kaasa ei pea midagi võtma - kõik vajalik on salongi poolt.
EMS põhimõte on lihaste kontraktsiooni esilekutsumine elektriliste stimulatsiooni käigus. Treening võimaldab koguda lihasmassi ja põletada rasva, suurendab kalorite põlemisvõimet ja kiirendab ainevahetust.

3x Rullmassaaž
Lümfiringe stimuleerimiseks ja lümfi voolavuse parandamiseks on loodud spetsiaalsed rullmassaaži seadmed. Masinate trumli puidust pulgad masseerivad nahka ja lihaseid vastavalt kasutaja valitud surve tugevusele. Tulemusena pinguldub nahk, keha muutub pingevabamaks ning lihased omandavad suurema elastsuse. Seadme sees olev infrapunalamp lisab rullmassaži protseduurile tõhusust, laiendades veresooni ja tungides sügavamatesse nahakihtidesse, aidates seeläbi kehast väljutada ladestunud toksiine. Infrapuna soojendab lihaseid, suurendades nende elastsust.

3x Infrapunamatt
Kaota kilosid, vähenda tselluliiti ja paistetust ning saa elastne ning sile nahk infrapunamati sessioonilt. Infrapunakiirgus aitab põletada nahaalust rasvakihti ning uhtuda kehast välja toksiine. Lisaks vabaneb organism jääkainetest ja kudedevahelisest liigsest veest. Peale viite kuni kümmet kuuri pääsevad aastaid sinu kehasse talletatud ained liikuma. Kaal langeb ning kalorid põlevad (500-800 kcal ühe sessiooniga).


KINGITUSEST

Asukoht

Pärnu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Pärnu Kehastuudio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet