Menüü

Kampaania "-15% kingituspakkidele" tingimused

1. Käesolevas kampaanias osalemisega nõustute (i) järgima käesolevaid tingimusi, sealhulgas kõiki osalemiskriteeriume, ja (ii) nõustute olema seotud korraldaja (allpool määratletud) otsustega, mis on lõplikud ja siduvad kõikides kampaaniaga seotud aspektides.
2. Kingitus.ee (registrikood 11472156), mille juriidiline aadress on Paavli tn 5a/1 Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10412 (“korraldaja”), on antud kampaania läbiviija.
3. Käesolevad tingimused on osa ja kehtivad lisaks korraldaja teenuste kasutamise üldtingimustele (mida saab vaadata [https://www.kingitus.ee/tingimused/] ning kõikidele teenusespetsiifilistele tingimustele, kaasa arvatud [https://www.kingitus.ee/privaatsuspoliitika/].
4. Kampaaniat ei saa kombineerida teiste allahindluste/kampaaniatega.
5. Kampaaniat ei saa kasutada äriklientidele (B2B).

Mis on käesoleva kampaania sisu?

1. Kampaania kehtib Kingitus.ee veebipoes www.kingitus.ee ja füüsilistes poodides - poe lahtiolekuajal kell 9.00-22.00 (määravaks on kingituse ostu kuupäev ja kellaaeg) perioodil 27. detsember 2023 kuni 07. jaanuar 2024 või kuni edasise teatamiseni või kuni koodide lõppemiseni.
2. Kampaanias osaleja on füüsiline isik, kes teeb oste veebipoes ajavahemikul 27. detsember 2023 kuni 07. jaanuar 2024 kuni kõige kallima kingituse hinnani.
3. Kampaania on kehtiv korraldaja veebipoes ja füüsilistes poodides.
4. Osalemised kampaaniates ei ole piiratud, kampaaniat võib kasutada korduvalt.
5. Kampaaniat ei saa kombineerida teiste kampaaniatega.
6. Kampaania seisneb 15% allahindluses kingituspakkidele, v.a. kingituspakk "Emotsioonide laeng", kehtib alates 2023. aasta 27. detsembrist kell 00:01 kuni 2024. aasta 7. jaanuarini kell 23:59. Soodushinnaga kingituste nimekirja leiate siit: https://www.kingitus.ee/kingituspakid/.

Muud olulised õiguslikud aspektid

1. Korraldajal on õigus igal ajahetkel ja aeg-ajalt muuta või lõpetada käesolevat kampaaniat ilma eelneva etteteatamiseta. Korraldaja otsused seoses käesoleva kampaaniaga on lõplikud ja siduvad.
2. Korraldajal on õigus igal ajal muuta või täiendada neid tingimusi. Muudetud tingimused avaldatakse käesoleval lehel.
3. Korraldajal on õigus: (i) igaveseks diskvalifitseerida kampaaniast isikud, kes tema hinnangul on tahtlikult rikkunud neid tingimusi; ning (ii) tühistada, peatada ja/või muuta kampaaniat vastutuseta, kui pettus, viirus või muu tegur, mis ei ole korraldaja mõistliku kontrolli all, takistab kampaania haldamist, toimimist või nõuetekohast kasutamist, nagu määrab korraldaja oma ainupädevuses.
4. Korraldaja töötleb osalejate isikuandmeid vastavalt korraldaja privaatsuspoliitikale.
5. Käesolevaid kampaania tingimusi reguleerib ja tõlgendatakse ainult Eesti Vabariigi seaduste järgi.
6. Kõik kampaaniaga seotud ja/või selle täitmise kohta esitatud kaebused tuleb esitada kirjalikult ja saata korraldajale e-posti aadressil info@kingitus.ee. Kaebustele vastatakse hiljemalt 14 päeva jooksul alates kaebuse saamise kuupäevast.

Kampaania tingimused on saadaval siin: https://www.kingitus.ee/15-kingituspakkidele/