Uskumatu lend Flyboardiga (30 minutit)

5.0 24 tagasisidet

Uskumatu lend Flyboardiga (30 minutit)


Tallinn, Harjumaa, Pärnu, Viljandi
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

75,00 €

75,00 €

Kirjeldus

Lenda kui Superman, sukeldu kui delfiin või tõuse veest kui rakett – see ja veel palju muudki on võimalik flyboardiga

Võimalus lennata vee kohal kuni 12 meetri kõrgusele on nüüd olemas! Lenda kui Superman, sukeldu kui delfiin või tõuse veest kui rakett – see ja veel palju muudki on võimalik flyboardiga. Flyboardi on kerge ja turvaline kasutada, te saavutate juba mõne minuti jooksul tasakaalu ja hakkate end kirjeldamatult vahvalt tundma. Nüüd saate teha uskumatuid akrobaatilisi trikke, mis poleks kuival maal võimalikud, või lihtsalt lennata vee kohal.

Mida kingitus sisaldab? Kingitus sisaldab vahendeid ja instruktori juhendamist. Teenust saab kasutada alates 18 aasta vanusest.

Igasugune lend annab adrenaliini juurdevoolu!


KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn, Harjumaa, Pärnu, Viljandi

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided.

Kestvus

30 minutit.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Suve periood.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Vaata vabu aegu: www.flyboardeesti.ee5.0 24 tagasisidet

Kliendid on öelnud

Mairon Meius

Saan aru, et teie süsteem saadab välja automaatsed küsimused kui olen valideerimud pileti. Kuid flyboardiga lendama pääsen ikkagi alles suvel. Vmin aga lelda, et olen seda sama asja juba korra proovimud ja kuna elamus oli max äge, samas aega jäi vähe puudu, sest õppimise peale kulus oma aeg, siis lähen nüüd suvel seda uuesti proovima.

Madli

Mul on nii hea meel, et selle elamuse kingiks sain! Ma ise ei oleks ilmselt julgenud sellist tegevust kohe ette võtta, aga arvan nüüd, et see on üks kõike lahedamaid sportlikke elamusi, mida ma kunagi kogenud olen. Soovin kindlasti kunagi tulevikus seda uuesti teha.

Kristine

Flyboardiga lendamine oli üks uskumatult unustamatu kogemus. Füüsiliselt küll väsitav aga mitte miski ei kaalu üles seda vapustavat tunnet, mida tekitab vee peal hõljumine. Suur aitäh muidugi sõpradele, kes sellise ägeda kingi mulle tegid!!

Soovitame vaadata ka: