Valikuga kinkekaart

Üllatuspeo pakett Meow`s

Üllatuspeo pakett Meow`s


Tallinn
1-20 In.

156 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
156 €

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.

Üllatuspeo pakett - Meow Surprise!

Otsid kõige erilisemat hobi, mis hoiaks sinu meeled erksana ja keha vormis? Postitants on just sinule. Postitants ei küsi vanust ega sugu, alustada saab igal ajal nii üksi kui koos sõpradega. Postitants on tõhus treening ning aeg möödub märkamatult lõbusas seltskonnas!

Meow postitantsustuudio on kõige uuem ning eriti vinge postitantsu stuudio Tallinnas, kesklinnas. See kauni interjööriga stuudio pakub erinevaid trenni- ja vaba aja võimalusi nii eraisikutele kui ettevõtetele. Stuudios on kasutusel kuus professionaalset FitPole posti, mis on Eestis ainulaadsed ning kõige kõrgemad. Meow põhisuunaks on postitants, kuid pakutakse ka muid põnevaid tantsutrenne, firmasündmusi ja saali rentimise võimalust.

 

Mida kingitus sisaldab?
60 minutit spetsiaalselt teile ette valmistatud postitantsutrenni. Saate valida postitantsu trikke tutvustava trenni või postitantsu trenni vahel, kus luuakse tantsukoreograafia spetsiaalselt teile mõeldes. Lõpuks varutakse 15 minutit trennis õpitu pildistamiseks ja filmimiseks. Lisaks kingitus üllatuspeo peategelasele, kinkekaart 2x Meow postitantsu trenni külastusega.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordiriided.

Kestus

75 minutit.

Osalejad

1-20 inimest.

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Osalejad alates 16. eluaastast.Teised valikud

Kliendid on öelnud (Ole esimene ja jäta kommentaar )

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta