Üllatuspeo pakett Meow`s

0.0 0 tagasisidet

Üllatuspeo pakett Meow`s


Tallinn
1-20 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

156,00 €

156,00 €

Kirjeldus

Üllatuspeo pakett - Meow Surprise!

Otsid kõige erilisemat hobi, mis hoiaks sinu meeled erksana ja keha vormis? Postitants on just sinule. Postitants ei küsi vanust ega sugu, alustada saab igal ajal nii üksi kui koos sõpradega. Postitants on tõhus treening ning aeg möödub märkamatult lõbusas seltskonnas!

Meow postitantsustuudio on kõige uuem ning eriti vinge postitantsu stuudio Tallinnas, kesklinnas. See kauni interjööriga stuudio pakub erinevaid trenni- ja vaba aja võimalusi nii eraisikutele kui ettevõtetele. Stuudios on kasutusel kuus professionaalset FitPole posti, mis on Eestis ainulaadsed ning kõige kõrgemad. Meow põhisuunaks on postitants, kuid pakutakse ka muid põnevaid tantsutrenne, firmasündmusi ja saali rentimise võimalust.

Mida kingitus sisaldab?
60 minutit spetsiaalselt teile ette valmistatud postitantsutrenni. Saate valida postitantsu trikke tutvustava trenni või postitantsu trenni vahel, kus luuakse tantsukoreograafia spetsiaalselt teile mõeldes. Lõpuks varutakse 15 minutit trennis õpitu pildistamiseks ja filmimiseks. Lisaks kingitus üllatuspeo peategelasele, kinkekaart 2x Meow postitantsu trenni külastusega.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Spordiriided.

Kestvus

75 minutit.

Osalejad

1-20 inimest.

Ilm

Ilmastikutingimused ei ole olulised.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine. Osalejad alates 16. eluaastast.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Meow Studio

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet