Ühe tsooni krüolipolüüs ja pressoteraapia

0.0 0 tagasisidet

Ühe tsooni krüolipolüüs ja pressoteraapia


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

170,00 €

170,00 €

Kirjeldus

Ohutu ja valutu protseduur, mis võimaldab kujundada peaaegu kogu keha

Krüolipolüüs on liigsete rasvaladestuste kõrvaldamise meetod madala temperatuuriga mõjutamise teel. Rasvkoe kogus väheneb ning seda isegi veel 2 kuni 2,5 kuud peale protseduuri. Tulemus näeb välja loomulik ning kehasiluett saab voolujoonelise kuju. Krüolipolüüs on ohutu, mitteinvasiivne ning valutu (ei kahjusta nahka). Pärast protseduuri võid tunda väikest kihelust või tuimust, kuid need ilmingud on lühiajalised ning ei mõjuta sinu tavapärast eluviisi.

Krüolipolüüs saab kerge vaevaga hakkama rasvaladestustega, mida ei ole võimalik isegi intensiivsete füüsiliste treeningute ja rangete dieetide abil kõrvaldada. Samas on võimalik saavutatud tulemust säilitada füüsilise koormuse ja õige toitumisega. Krüolipolüüs on efektiivne kõhu, selja, talje, säärte ja selja jaoks ning ühe protseduuri käigus eemaldatakse probleemsetelt piirkondadelt kuni 25% rasva.

Suurema efekti saavutamiseks viiakse läbi ka pressoteraapia, mis kiirendab rasvarakkude laguproduktide vereringe ja lümfisüsteemi kaudu väljutamisprotsessi. Lisaks on protseduur hea meetod tselluliidi vastu, kuna kaotab ära rakkudevahelise vedeliku seiskumise nahaaluses rasvkoes. Pressoteraapia viib organismist välja liigse vedeliku ja kahjulikud ained, parandeb venoosne vereringe ning aktiveerub kudede ainevahetusprotsess. Pressomassaaž on valutu ja ohutu protseduur, mis annab sulle meeldivalt kerge ja väga lõõgastunud tunde.

Protseduuri vastunäidustused:
• vereringehäired külmaga mõjutamise piirkonnas (vere hüübimise patoloogiad, tromboos jms), antikoagulantide kasutamine, nahatundlikkuse häired;
• värske haav töötlemise piirkonnas, sealhulgas koos veresoonte vigastamisega (veritsemine, verevalumid);
• lahtised ja/või infitseerunud haavad, põletikulised protsessid, hiljutised kirurgilised manipulatsioonid külmaga töötlemise piirkonnas;
• avaldunud naha (ulatuslik arm) või nahaaluse koe (song) kahjustused piirkonnas, mida soovitakse töödelda;
• patoloogiline külmatundlikkus;
• rasedus ja laktatsioon;
• kardiostimulaatori olemasolu.

Mida kingitus sisaldab? Ühe tsooni krüolipolüüsi ja pressoteraapiat endale sobivas Estee ilusalongis Tallinnas.

Sobib nii naistele kui ka meestele alates 25. eluaastast.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.0.0 0 tagasisidet