Luksusliku Tallink Aqua Spa perekülastus

1 2 3 4 5 (1)
Tallinn
4 In.

46 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii 14 päeva tagastusõigus
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
14 päeva tagastusõigus

Hellita oma hinge ja meeli luksuslikus veekeskuses Aqua Spa!

Lõõgastavas spaa-kompleksis saab lisaks mitmele erinevale saunaliigile (tugeva ja nõrga auruga saunad, Türgi aurusaun, hamam ning Soome saun) nautida ka basseinimõnusid. Baariga bassein, mullivann, lastebassein ja aastaringne välibassein ei jäta unistustele ruumi!

Mida kingitus sisaldab? Perepilet sisaldab veekeskuse külastust terveks päevaks 2 täiskasvanule + 3 lapsele 5-15 a. Alla 5 aastased lapsed pääsevad veekeskusesse koos vanematega tasuta.

Asukoht

Tallinn

Riietus

Võtke kaasa ujumisriided, rätik.

Kestus

1 päev.

Osalejad

2 täiskasvanut ja kuni 3 last.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Veekeskust saab külastada E-P.

Seoses Tallink Spa & Conference Hotel´i uuendustöödega on Aqua Spa veekeskus suletud 22.10 – 11.12.2018Kliendid on öelnud (2)

Kaisa

Kokkuvõttes oli tore laupäev Tallink Spaas. Lapsed said vees möllata ja basseinibaaris smuutit limpsida. Vanemad said rahulikult aega veeta ja kuna ruum on piisavalt väikse, siis oli ka hea laste silma peal hoida mullivannist väljumata:) Kahjuks saunade eesruum oli külm ja kartsin, et lapsed külmetuvad.

Kaari Aal

Spa ei olnud ülerahvastatud, oli puhas (välja arvatud vähese auruga saun). Veetsime lastega mõnusalt aega. Ainuke varjupool oli parkimistrahv peatumiskeelu eiramise eest. Hotelli personal juhendas lahkelt tänavale parkima. Parkisime teiste autode vahele tänava servale. Peale trahvi saamist tänavat uurides selgus, et enne tasulise parkimise märki oli kaugel tänava otsas ka peatumise keelumärk. Veider viis linnal raha teenimiseks!

1
Jaga meiega kogemust

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta