Shoping ELLEN RICHARD'is

0.0 0 tagasisidet

Shoping ELLEN RICHARD'is


Tallinn
1 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

Vali kinkekaardi väärtus

150,00 € 250,00 €

150,00 €

Kirjeldus

Kvaliteetne Eesti disain

Kinkepakett "Shoping ELLEN RICHARD'is" sisaldab kinkekaarti ja võimalust shopata koos Shoping ELLEN RICHARD'i professionaalse stilistiga, kes oskab rõivaid soovitada ja anda toredaid näpunäiteid nii rõivaste kombineerimise kui ka jätkusuutliku garderoobi komplekteermise kohta. Sul on võimalus küsida, suhelda ja leida endale suurepärane ese, mida kanda päevast päeva ja hooajast hooaega.
ELLEN RICHARD on moderne, julge ja tulevikku suunatud rõivabränd, kes hoolib oma jalajäljest ning disainib ainult neid riideid, mida igapäevaselt vajame. Tooted on mõeldud kandjale, kes hindab boheemlaslikku vabadust, isikupärast ja kvaliteetset disaini ning teeb oma tarbimises teadlikke valikuid.

Mida kingitus sisaldab?
 Ellen Richard Concpet Store kinkekaarti ning võimalust shopata koos professionaalse stilisti ja disaineriga, küsida nõu ja mis kõige olulisem - saada nõu.
Soovi korral võid kaasa võtta paar head sõbrannat.

Kingitus sobib naisele, keda kõnetab Eesti disain ja kellele meeldib shopata! Naisele, kelle stiil ühtib ELLEN RICHARD'iga ning kes hindab oma rõivastuses kvaliteeti ning eetilist tootmist.

KINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad

Kestvus

1 tund.

Osalejad

1 inimene.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Ellen Richard

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Soovitame vaadata ka: