Personaalne kohtumine Eesti tippdisaineriga

0.0 0 tagasisidet

Personaalne kohtumine Eesti tippdisaineriga


Tallinn
1-6 In.
Kehtib 3 aastat
Hinnagarantii
14-päevane tagastusõigus

199,00 €

199,00 €

Kirjeldus

Moe ja disainihuvilistele

Iga naine soovib välja näha särav ja kaunis ning milles tunneks üks tõeline naisterahvas end paremini, kui kvaliteetselt ning läbimõeldult valminud disainrõivas? Just sel põhjusel pakutakse naistele võimalust tooteid valida privaatselt disaineriga kohtudes, saades moe- ja stiilinõustamist otse disainerilt, nautides kõrvale pokaali Proseccot ning maitsvat tervitusampsu. Päevase või õhtuse kohtumise saab omakorda meeldivamaks ning meeldejäävaks muuta võimalusega tulla kohtumisele koos sõbrannadega, korraldades mõnus sõbrannade õhtu meeldivas keskkonnas kaunite rõivaste keskel.

Moe- ja stiilinõustamine toimub Eesti tippdisaineri Mariliis Soobardiga.

MARIMO Fashion on Eestimaine disainrõivabränd, mis on keskendunud eneseteadlikele naistele kvaliteetsete rõivaste pakkumisele, valmistades nii kollektsioonipõhiseid kui tellimustööna valminud tooteid igapäevarõivastest kuni õhtu- ja pruutkleitideni.

Mida kingitus sisaldab? 

• Personaalne moe- ja stiilinõustamine Eesti tippdisainerilt
• Üks 150 € väärtuses Marimo butiigi kinkekaart 
• Pokaal Proseccot (võimalus pakkuda ka kohvi või teed)
• TervitusampsKINGITUSEST

Asukoht

Tallinn

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 tund.

Osalejad

1-6 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine.


Teenuse asukoht


Teenusepakkuja

Marimo Fashion

Kõik teenusepakkuja kingitused

Vaata kõiki

0.0 0 tagasisidet

Teised valikud

Meie poolt soovitatud elamused
Elamuskingituse eelised

• 3 aastat kehtivust - meie juures saad 1. aasta jooksul kogeda kinkekaardil väljatoodud elamust. Kahel järgneval aastal toimib see kinkekaart samaväärse rahalises väärtuses kinkekaardina, mida saad vahetada kõikide valikus olevate elamuste vastu! • Tasuta vahetus - terve kinkekaardi kehtivusaja jooksul saad mugavalt (ja tasuta!) selle ümber vahetada mistahes muu elamuse vastu (kallima elamuse puhul tuleb tasuda hinnavahe). • Hinnagarantii - elamuse hind meie poes on ALATI sama või isegi soodsam, kui teenusepakkujal. • Kvaliteedigarantii - oleme elamuskingituste turul pikaajaline liider - rahvusvahelise ettevõttena on Emoti Group üle maailma täitnud juba üle 2 miljoni unistuse. • Rahulolugarantii - 14 päevane tagastusõigus ning tasuta vahetusvõimalus terve knkekaardi kehtivusaja jooksul, tagavad sinu ja su lähedaste rahulolu. • Kinkekaart on multifunktsionaalne kingitus, mida saad kasutada valitud elamuse jaoks või valida meie pakkumistest ükskõik millise, kui selle väärtus mahub kinkekaardi eest makstud hinna sisse. Kinkekaardi saab samuti vahetada mõne teise elamuskingituse vastu selle kehtivusaja jooksul.

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta