Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Romantikahetked Laulasmaal

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Romantikahetked Laulasmaal


Laulasmaa
2 In.

219 €

Kehtib 3 aastat 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 3 aastat
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
219 €

Laulasmaa Spa hotell on ennast peitnud rahu sisse – sinna, kus elu iseenesest leiab enda jaoks üles teistmoodi ja hoopis aeglasema käigu

Laulasmaa Spa on teie jaoks kõrvale pannud pisut puhkust, mugava olme, parasjagu lusti, mõnusaid maitseid, merest võetud tervist ning imeilusa liivaranna koos rannaroosidega. Rohkete võimalustega spa hotell, vee- ja saunakeskus, ilu- ja spaakeskus, restoran Wicca ja kohvik Kohwicca pakuvad parimaid lahendusi puhkuseks ning romantikaks.

Mida kingitus sisaldab?
• majutus 1 ööpäev kahele merepoolses Standard toas
• üllatus toas: puuviljavaagen ja käsitsi valmistatud kommid
• hommikusöök
• hommikumantlite kasutus
• piiramatu vee- ja saunakeskuse kasutus 9.00-22.00
• duaalmassaaž 60 minutit
• romantiline 3-käiguline õhtusöök kahele

KINGITUSEST

Asukoht

Laulasmaa

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 öö.

Osalejad

2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Vajalik eelnev broneerimine! Sisse registreerimine kell 15:00 ja väljaregistreerimine kell 12:00

NB! Tegemist on majutusteenusega, mille hind on hooajaliselt muutuv seega hinnagarantii majutusteenusele ei laiene.Teised valikud


Kliendid on öelnud (6)

Kommentaare(6)
1 2 3 4 5
Siim

Üldiselt jäin elamusega rahule ning veetsime suurepärase nädalavahetuse. Perfektsest sooritusest jäi puudu broneerimise mugavus: nimelt küsiti hotellis broneerides soovitavat õhtusöögiaega ning seejärel suunati edasi massaažiteenuse broneerimisse. Seal selgus et hoolitsusi on võimalik broneerida ajale, mis kattus õhtusöögi ajaga. Pärast hoolitsuste aja broneerimist lubati õhtusöögi aeg ise hilisemale ajale paigutada. Koha peal õhutsöögile minnes selgus, et tegelikult keegi midagi ümber seadnud ei ole ning lauabroneering oli ammu möödas. Õnneks lahenes olukord suhteliselt kiiresti. Õppetund siit: kindlasti tasub enne minekut telefoni teel antud lubadused üle kontrollida. Elamust müüakse paketina, kuid tegelikult on seal vähemalt kolm erinevat osapoolt (hotell, restoran, massaaž), kes võivad omavahel info jagamisega hätta jääda.

Ülle Särg

Tore üllatus puuviljade näol, vaikne ja rahulik tuba, meeldiv teenindus, mõnusad saunad ja basseinid, maitsev valikuterohke õhtusöök ja rikkalik buffet-laud, lõõgastav massaaž, päike ja merevaade - mida paremat veel tahta? Aitäh kokkadele, rõõmsameelsetele ettekandjatele, sõbralikule spaa-administraatorile ja massöör Svetale.

Kaile

Romantikapakett oli väga mõnus. Kahjuks küll ei saanud merevaatega tuba, sest neid polnud juba pikalt saada. Massaaž oli väga mõnus ja õhtusöök ka maitsev ning huvitav. Jäime oma kingitusega rahule ja soovitame teistelegi.

Anna Laur

Suurepärane!!!!

Eliis

Mõlemad kaaslasega jäime paketiga väga rahule! Suurepärane õhtusöök, hea valik hommikusöögilauas ning väga väga mõnusad hoolitsused SPAs.

1 2

Soovitame vaadata ka:

Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta