Valikuga kinkekaart

Meie poolt soovitatud elamus

Ööbimine Hektor Design Hostelis koos ERM-i külastusega

Valikuga kinkekaart

See kinkekaart annab Sulle võimaluse valida ühe elamuse, mida sooviksid proovida, kogu väljatoodud valikust. Sa saad valiku teha ja kinkekaardi ära kasutada, seni kuni Su kinkekaart on kehtiv.


Meie poolt soovitatud elamus:

Ööbimine Hektor Design Hostelis koos ERM-i külastusega

Tartu
1-2 In.

89 €

Kehtib 12 kuud 10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii Valikuga kinkekaart
Kehtib 12 kuud
10+ aastat
kogemust
Hinnagarantii
Valikuga kinkekaart
89 €

Hektor on Sinu jaoks nutikas

Hektor Design Hostel on elavas ülikoolilinnas Tartus nagu sõõm värsket õhku. Paiknedes 1950ndatel ehitatud kaubandus- ja laopindadel, mis on nüüd muudetud kutsuvateks & hubasteks elamispindadeks koos lisamugavustega, suudetakse pakkuda igat tüüpi reisijale sobivat majutust. Multifunktsionaalses majas on lisaks majutusele palju mugavusi – moodne jõusaal ja joogaruum, et kasvatada füüsilist & vaimset jõudu; lounge lauajalgpalli & projektoriga filmiõhtute korraldamiseks; saun, pesuruum ja täisvarustusega ühisköök; ning muidugi täisteenindusega kohvik Hektor Cafe koos raamatukoguga maja esimesel korrusel.

Mida kingitus sisaldab? Ööbimist kaheinimese toas koos hommikusöögiga ja külastust kahele ERM-i

KINGITUSEST

Asukoht

Tartu

Riietus

Riietusele nõuded puuduvad.

Kestus

1 öö.

Osalejad

1-2 inimest.

Ilm

Aastaringselt.

Lisainformatsioon

Tegemist on majutusteenusega, mille hind on hooajaliselt muutuv seega hinnagarantii majutusteenusele ei laiene.Teised valikud


Kliendid on öelnud (1)

 

Jäime väga rahule. Ise ei pidanud midagi korraldama. Kuna läksime kõigepealt ERM -i, siis vautšerit Hektorist meil ei olnud, aga ühe telefonikõnega sai kõik meili teel korraldatud ja me ei pidanudki linnas ekslema! Hektor puhas, vaikne, soe väga külma ilmaga ja hommikusöök oli väga maitsev! Väga hea variant lastelt kingitus vanematele.

1
Jaga meiega kogemust
Lehekülg kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kogemust meie lehel. Rohkem infot küpsiste kohta